Suspindo nuostabi Ignalinos eglė

Gruodžio 2-ą Ignalinos Laisvės aikštėje nuo ryto šurmuliavo kalėdinė mugė, o sutemus sužibo įspūdinga Kalėdų eglė. Nepabūgę lengvo šaltuko ir maži, ir dideli ignaliniečiai susirinko į lauktąją šventę pasidžiaugti gražuole. Ji šiemet lyg nuotaka pasipuošė spindinčia skraiste, kurią laiko, tarsi ratu sustojusios sesės, dešimt mažesnių eglučių. Raudoni burbulai, mediniai, lemputėmis dekoruoti žaislai ir sniegas ant eglės šakų kuria nepaprastą kalėdinę nuotaiką. Ignaliniečiai taip pat giria savo miesto eglę ir teigia, jog šiemet ji ypatinga. Viltingų Kalėdų laukimas Ignalinoje prasidėjo.

Visą gruodį laukia daug šventinių renginių: koncertų, filmų, spektaklių, mugių, aikštėje važinės šventinis traukinukas, o gruodžio 26 dieną visus kvies tradicinis rajono meno mėgėjų kalėdinis koncertas.

Eglutės įžiebimo šventėje šauniai koncertavo linksmieji Lauros Remeikienės studijos dainininkai „Laura ir draugai“ bei Ignalinos vaikų kolektyvai „Labas“, „Kvintetas“, „Draugai“, „Pumpurai“, „Pumpurėliai“, dovanoję skambių kalėdinių dainų ir muzikos. Stebino lazerių šou, vaikus džiugino Kalėdų Senelio pasirodymas, jo gražūs palinkėjimai ir pažadai atvykti su dovanomis. Visus sveikino, gražių bei šviesių švenčių linkėjo Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir Ignalinos miesto seniūnijos seniūnas Valentinas Rumbutis. Seniūnas padėkojo rajono gyventojams, dovanojusiems daugiau nei 1500 sidabrinių eglučių šakų, iš kurių buvo sukurta 18 metrų aukščio Kalėdų eglė: Jonui ir Marijonai Lukaševičiams iš Šiūlėnų kaimo, Vandai Raginienei iš Bėčiūnų, ignaliniečiams Vitoldui Veličkai bei Genovaitei ir Prančiškui Bruzguliams.

Inga

Ignalinos eglė tikrai labai graži – tikra pasaka. Atvažiavom sekmadienį ir ji buvo šiek tiek uždegta, matyt, vyko bandymai, tad nufotografavau ir nuotraukas iškart nusiunčiau mamai ir dukrai. Visi tvirtino, kad labai gražu. Manau, kad ir eglės įžiebimo šventė bus labai graži, o ir visą gruodį laukia daug renginių, pernai visiems miesto vaikams labai patiko Kalėdų traukinukas, mačiau, kad bus ir šiemet. Jaučiam artėjančią šventinę nuotaiką, visi norim šilumos ir gerų emocijų. Eglės įžiebimo šventėje dalyvaujame kasmet, nors vaikai jau suaugę, lyg ir nebebūtų būtina, bet vis tiek… Praėjusiais metais priėjo Kalėdų Senelis, pasidarėm asmenukę, tad džiaugsmas ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Džiaugiuosi su visais ignaliniečiais ir laukiame artėjančių švenčių.

Mėgstame nuvažiuoti ir į kitus miestus ir miestelius, aplankyti ten įžiebtas egles, esame buvę Širvintose, Kaune, Vilniuje, bet galiu patikinti, kad Ignalinos eglė nė kiek neprastesnė. Žinoma, būna įvairių skonių, vienam gal vienokia gražesnė, kitam – kitokia, bet Ignalinos eglės visada gražios, o šiemet – ypatinga.

Jolanta

Man Ignalinos eglė labai patinka ir atrodo labai graži, kitokia nei anksčiau, nes papuošta skraiste iš girliandų. Eglės įžiebimo šventėje dalyvauju ne kasmet, bet šiemet tikrai dalyvausiu. Jau buvau mugėje, ją apžiūrėjau ir šio to nusipirkau. Eglės įžiebimo šventė, manau, svarbesnė vaikams, jaunimui, juk jie ir koncertuos, ir bus žiūrovais. Vis tik miesto eglė atneša džiugesio ir sužadina švenčių laukimo jausmą.

Dar labai apie šventes negalvoju, nors jau pradėjau pirkti kalėdines dovanėles – šeimoje visada jomis keičiamės. Namuose puošiame didelę gyvą eglutę.

Rasa

Ignalinoje eglė su skraiste pirmą kartą – tai naujovė. Žaliaskarė graži, įdomi, smagu, kad kiekvienais metais keičiamės.

Julius

Ignalinos eglė šiemet labai graži, o palyginus su buvusiomis, galiu pasakyti, kad mano akimis visos labai unikalios ir gražios. Eglės įžiebimo šventėje dalyvaujame kasmet, nes ji labai patinka dukrai Emilijai – šokiai su Kalėdų Seneliu ir nykštukais. Stengiamės išbandyti visas atrakcijas. Ir mugėje visada nusiperkame rūkytos žuvies, kažką išsirenka ir dukra.

Aš Ignalinos eglės su kitų miestų eglėmis nelyginu, nes tai yra skonio reikalas. Man gali būti gražiausia ši, jums – Vilniaus, o kolegai, pavyzdžiui, Kauno. Aš manau, kad net neverta lyginti. Visos savotiškai gražios.

Linos Kovalevskienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas