Socialinis projektas „Dovanojame šypseną“: Baltijos implantologijos centras vienam laimingajam padovanos šypseną

Netekus visų ar daugumos dantų dažniausias ir pigiausias atstatymo metodas yra išimamos plokštelės. Deja, jos dažnam sukelia nepatogumų kramtant, juda kalbant ir net juokiantis. Su dantų netekimo problemomis susiduria vis jaunesni pacientai.

Anot Baltijos implantologijos centro vyr. gydytojos Sigitos Skaržauskienės, šypsena yra labai svarbi gyvenimo dalis, todėl norisi žmogui padėti

Vienas moderniausių dantų atstatymo metodų – žandikaulio atkūrimas ant 4 implantų. Į žandikaulį įsukami 4 implantai ir prie jų tvirtinamas neišimamas dantų protezas. Su juo pacientas jaučiasi, kaip su savais dantimis.

Baltijos implantologijos centro specialistai, suprasdami sveikų ir gražių dantų reikšmę žmogaus pasitikėjimui savimi ir komfortiškam gyvenimui, nori padovanoti šypseną vienam laimingajam ir kviečia dalyvauti socialiniame projekte „Dovanojame šypseną“, suteikdami nemokamą kramtymo funkcijos bei estetikos atkūrimą, naudojant viso žandikaulio atstatymą ant 4 implantų.

Nori sugrąžinti pasitikėjimą savimi ir gerinti gyvenimo kokybę

Anot Baltijos implantologijos centro vyr. gydytojos Sigitos Skaržauskienės, šio projekto idėja kilo matant, kiek daug pacientų kenčia dėl dantų netekimo ir dėl to kylančių komplikacijų:„Šypsena yra labai svarbi gyvenimo dalis, todėl norisi žmogui padėti. Graži šypsena gali padėti atgauti pasitikėjimą savimi bei pagerinti gyvenimo kokybę. Deja, ne visi gali sau leisti turėti gražius dantis. Todėl norime padovanoti tokią dovaną pacientui, kuriam to tikrai reikia.“

Konkursas orientuotas į žmones, kurie netekę visų ar daugelio dantų

Gydytoja džiaugėsi, kad vos paskelbus apie konkursą, į el. paštą ėmė plūsti anketos.

Taigi, jei Jūs ypač kompleksuojate dėl savo dantų būklės, jei tai trukdo Jums kasdienybėje ar net užkerta kelią visaverčiam gyvenimui, karjerai ar kokybiškam socialiniam gyvenimui – pildykite dalyvio anketą ir registruokitės projektui! Galbūt Jūs būsite tas laimingasis, kuriam klinikos geriausi specialistai suteiks naują šypseną.

KONKURSO SĄLYGOS

1. Užpildykite dalyvio anketą.

2. Prie anketos prisekite savo šypsenos nuotrauką.

3. Anketų laukiama iki kovo 31 d. Atrinktus dalyvius gydytojai kvies į apžiūrą ir balandžio 22 d. klinikos konkurso komisija išrinks tą, kuris, jos nuomone, bus labiausiai vertas naujos, gražios šypsenos.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas: tel. +370 651 75555 ir el. paštu projektas@baltijosic.lt.

  Baltijos implantologijos centro inf.

  Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

  Naujienos iš interneto

  Rekomenduojami video

  Aktualijos

  Featured

  Ignalinos naujienos

  Įvairenybės

  Jaunimas

  Kaimas