Šįkart pažeidėjai išvengė baudų

Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną Utenos policijos bendruomenės pareigūnė Miglė Šilgalė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato specialistu Gediminu Kvikliu Utenos mieste prie prekybos centrų, gydymo įstaigų, daugiabučių namų kiemuose vykdė prevencinę priemonę „Oficialus perspėjimas“.

Pareigūnai tikrino, ar transporto priemonių vairuotojai yra tolerantiški neįgaliųjų žmonių atžvilgiu, ar nestato automobilių vietose pažymėtose ženklu „Neįgalusis“ neturėdami šio skiriamojo ženklo arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės.
Vykdant prevencinę priemonę pastebėti trys automobiliai, kurie stovėjo vietose pažymėtose ženklu „Neįgalusis“, bet neturėjo šio skiriamojo ženklo arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės, ant automobilių buvo palikti informacinio pobūdžio lankstinukai su informacija dėl administracinės atsakomybės taikymo už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.
Po šios priemonės pareigūnai apsilankė Utenos rajono neįgaliųjų draugijoje, draugijos vadovei Sandrai Ragaišytei ir nariams įteikė simbolines dovanas – šviesą atspindinčius angelus sargus.
Utenos rajono neįgaliųjų draugijos vadovė Sandra Ragaišytė džiaugėsi, kad Utenos miesto vairuotojai yra tolerantiški neįgaliesiems. Neįgalieji asmenys, atvykę prie prekybos centrų, gydymo ir kitų įstaigų, visada randa laisvos vietos pastatyti automobiliui jiems pažymėtose vietose.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas