Sekmadienį garo duos uteniškiai

Šį sekmadienį garo duos uteniškiai – MUZIKONTAI IŠ PA UTENAS, Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis VIEVERSA, Utenos kultūros centro sutartinių giedotojų grupė SĖDAUTA, Utenos meno mokyklos kolektyvai – tradicinės muzikos kapelos SETYNĖLIS ir MAŽASIS SIETYNĖLIS, vokalinis ansamblis ZYLĖ, saksofonininkų ansamblis, kuriam pritars koncertmeisterės Patricija Vilkaitė ir Brigita Barčauskaitė. Taip pat puikią nuotaiką palaikys šokių grupė LEVINDRA, Trio AMd’AR, liaudies instrumentų ansamblis UT, Sudeikių kultūros centro SUDEIKIEČIŲ GAIDA, Užpalių kultūros namų kanklių ansamblis PASAGĖLĖ ir Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro dainos studijos vokalinis ansamblis.

Laidos kūrėjai teigė, kad žiūrovai bus pakviesti pakeliauti po Aukštaitijos sostinę ir jos apylinkes, kuriose gimė ir augo daugybė žymių Lietuvos žmonių: nuo Nobelio premijos laureato Bernardo Louno iki Jono Valančiūno ir Simonos Krupeckaitės. Svetingos Tauragnų šeimininkės vaišins tradiciniais aukštaitiškais blynais ir virs žiniuonės Eugenijos Šimkūnaitės žolelių arbatą.

O Leliūnuose žiūrovų laukia pažintis su visos Lietuvos puodžių karaliumi Vytautu Valiušiu. Daugelį metų kolekcionavęs įdomius puodus, Vytautas įkūrė savo keramikos muziejų, kuris šiandien patenka į įdomiausių Europos muziejų šimtuką. Pažintis su uteniškiais, smagios jų dainos ir šokiai – laidoje „Duokim garo!“ šį sekmadienį, 16.45 val., per LRT televiziją.

LRT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas