Šalia kelio šiurpą keliantis nusikaltimas – vyras beveik dvi paras laikytas dėžėje

Praėjusių metų gruodžio 14 dieną didelį atgarsį visuomenėje sukėlė įvykis Anykščių rajone. Apie 21 val. šalia kelio Troškūnai–Latavėnai–Didžiuliškiai buvo rastas gulintis vyras, gimęs 1983 metais, lipnia juosta apvyniota galva ir ant rankų matomomis rišimo žymėmis. Vyras dėl kūno atšalimo ir sumušimų buvo paguldytas į ligoninę. Nukentėjusysis policijai buvo žinomas dėl anksčiau padarytų nusikalstamų veikų.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais ėmėsi intensyvių tyrimo veiksmų. Pradėtos kelti įvairios nusikaltimo padarymo ir motyvų versijos. Skubiai surinkus tirti reikšmingus duomenis, kokybiškai bei profesionaliai atlikus visos medžiagos analizę, buvo nustatyta, kad nukentėjęs vyras, panaudojant smurtą, iš Anykščių rajono buvo išvežtas į Druskininkų rajoną ir daugiau kaip dvi paras prievarta laikomas dėžėje. Paskui atvežtas atgal į Anykščių rajoną ir paliktas šalia kelio.

Šių metų sausio 11 d. bendradarbiaujant su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais buvo nustatytas ir sulaikytas asmuo, galbūt dalyvavęs darant šį nusikaltimą. Įtariamo vyro gyvenamojoje aplinkoje atliekant kratas buvo rasti daiktai ir priemonės, kurios galbūt buvo naudojamos smurtaujant ir suvaržant nukentėjusio vyro laisvę.

Tęsiant intensyvius tyrimo veiksmus nuo sausio 11 iki sausio 14 d. buvo sulaikyti dar penki asmenys, įtariami bendrai dalyvavę darant šį nusikaltimą. Pagal surinktus duomenis, nusikalstamą veiką galimai organizavo vienas iš sulaikytųjų.

Šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas. Vienam įtariamajam skirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams, kitiems skirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Utenos apskrities VPK viršininko pavaduotojas Vaidotas Žilys pastebėjo, jokie tokie įvykiai grąžina į 1990 metus, tačiau dabar, panaudojant inovatyvias technines priemones ir glaudžiai bendradarbiaujant, anot jo, žiaurų nusikaltimą galimai padarę asmenys buvo sulaikyti.

Utenos AVPK ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas