Prie Utenos apvirto benzinvežis

Rugsėjo 4 dieną, pirmadienį, apie 17 valandą, Utenoje, Zarasų gatvėje, prie degalinės „Abromika“, Lenkijos pilietis, gimęs 1973 metais, vairuodamas vilkiką DAF su cisterna OMT, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio į kairę pusę bei atsitrenkė į medžius, dėl to vilkikas su cisterna apvirto ant kairiojo šono. Šio eismo įvykio metu buvo pažeista kuro cisterna, į aplinką liejosi dyzelinas, kuris buvo renkamas į specialias talpas.

Kaip pranešama, avarijos metu vairuotojas patyrė sužalojimų: stiklo šukės sužalojo veidą, tad buvo medikų skubiai nugabentas į Utenos ligoninę, vėliau, suteikus pirmąją medicininę pagalbą, iš gydymo įstaigos išleistas.

Kaip pranešė Utenos rajono savivaldybės administracija, į gamtą išsiliejęs kuro kiekis (pažeista buvo tik dalis kuro cisternos) nesiekia ekstremalios situacijos kriterijaus ribos (<5 t). Pagal turimus duomenis, kurą vežęs automobilis priklauso Lenkijos įmonei. Aplinkosaugininkai įvertins gamtai padarytą žalą, kurią ir atlygins įmonė.

Į įvykio vietą turi atvykti įmonės, kuriam priklauso benzinvežis, atstovai, kurie persipils persipils nepažeistoje cisternos dalyje likusį kurą ir pašalins sumaitotą techniką iš įvykio vietos, taip pat sutvarkys avarijos vietą.

Ugniagesiai gelbėtojai informavo, kad iš apvirtusios puspriekabės pažeisto vieno skyriaus atvykusi degalinės cisterna išsiurbė 4 t aplinkai pavojingos medžiagos. Likusi pavojinga medžiaga bus perpilama į atvykusią iš Lenkijos cisterną. Iš vilkiko išsilieję 900 litrų dyzelino surinkta naudojant sorbento kilimėlius.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas