Po dviejų metų pertraukos grįžo verslininkus suburiantis forumas

Penktadienį Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) nariai rinkosi į tradicinį Rūmų narių vasaros verslo forumą, kuris vyko „Dainiaus sodyboje“, Karsakiškio seniūnijoje, Panevėžio rajone. Renginys buvo organizuojamas po dviejų metų pertraukos, kuomet šventei trukdė siautęs koronavirusas.

Forumas, kuriame dalyvavo ir uteniškiai verslininkai, Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas Jurgis Dumbrava, tradiciškai pradėtas iškeliant Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vėliavą. Sveikinimo žodį tarė Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

„Džiaugiuosi, kad mūsų maitintojai, t. y. verslininkai, turi galimybę šiandien, šioje šventėje, pabendrauti, susipažinti. Linkiu Jums fantastiškai gerų metų, sprendimų, gerų minčių ir, svarbiausia, gero gyvenimo. Praeityje buvo daug negandų, tačiau tikėkimės, kad jos nepasikartos“, – sakė jis.

Žodį tęsė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Labai džiugu jus čia matyti susirinkus po dviejų metų pertraukos, o dar smagiau, kad Rūmų narių skaičius – pasipildė. Pastarieji metai mums, verslo atstovams, buvo išties sunkūs ir keliantys nemažai iššūkių. Tačiau mes su jais susitvarkėme ir šiandien kviečiu atsipalaiduoti, pamiršti darbus ir smagiai praleisti dieną“, – kalbėjo Rūmų prezidentas.

Rūmų nariai galėjo savo jėgas išbandyti nuotaikingose komandų varžytuvėse: bėgtraukyje ir kubo ridenimo bei automobilio „Toyota Hilux“ tempimo rungtyse.

Laikraščio „Utenos diena“ ir Panevėžio PPAR inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas