Pirmosios snaigės sukėlė sumaištį ir Utenos miesto gatvėse

Vakar vakare (lapkričio 17-ą), vos nukritus kelioms snaigėms, Utenoje gatvių danga pasidarė slidi. Vienas to įrodymų – vakar apie 22 val. įvykęs nutikimas, kai nuo Kauno pusės atvažiavęs vilkikas J. Basanavičiaus gatve leisdamasis į nuokalnę staiga tapo nevaldomas ir, kaip vairuotojai sako, padaręs „žirkles“, sustojo griovyje.

Vilkiko priekaba liko ant kelio ir taip užtvėrė važiuojamąją dalį. Kaip pavyko išsiaiškinti „Utenos dienai“, pirmas policijos pareigūnų ekipažas pasirodė ir valdyti eismą pradėjo tik ryte, 7 val. Nuo avarijos praėjus 12 val. eismas vis dar buvo sutrikdytas. Nuo miesto iki pat kelią užtvėrusios fūros ties šviesoforu stovėjo per 30 vilkikų. Policijos pareigūnų ekipažas dirbo eismo įvykio vietoje ir didesnes mašinas nukreipė į Grybelių gatvę, o lengvieji automobiliai galėjo judėti tik viena kryptimi, nes buvo likęs labai siauras pravažiavimas.

Įdomu tai, kad nuo miesto pusės ties šviesoforu nebuvo jokio kelių policijos ekipažo. „Utenos dienai“ pasiteiravus atsakingų pareigūnų apie netvarką ties vadinamąja „Moki-veži“ sankryža, jie net nežinojo apie šį eismo įvykį.

Penktadienio rytą prieš 8 val. prasidėjus dideliam snygiui, tapo aišku, kad miesto gatvės greitai pasidengs ledo ir sniego sluoksniu, todėl „Utenos komunalininko“ barstytuvai, kaip aiškino vienas iš bendrovės atstovų, dirbo. Kaip pastebėjo „Utenos dienos“ žurnalistai, nuokalnė Miškininkų gatvėje tapo labai slidi, o barstytuvai važinėjo kažkur kitur. Todėl teko pasirūpinti, kad sunkiasvoriai vilkikai nuo kalno nusileistų (ir pakiltų) saugiai, kad ji būtų pabarstyta. Tą padaryti geranoriškai talkino policijos pareigūnai.

Prie Grybelių gyvenvietės sunkiasvorei transporto priemonei, krovinį gabenusiai į Baltarusiją, nuvažiavus nuo kelio ši buvo ištraukta penktadienį priešpiet.

Autoriaus ir Utenos AVPK nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas