Pirmą rudens šeštadienį Sudeikiai viliojo margaspalviais jurginų žiedais

Pirmą rudens šeštadienį Sudeikiuose vyko tradicinė Jurginų žydėjimo šventė. Nors saulės spindulius protarpiais temdė negausaus lietaus debesys, į šventę susirinko daugybė žmonių – ne tik vietinių, bet ir atvykusių iš Utenos bei kaimyninių rajonų.

Šventė sutapo su jubiliejumi

„Ruduo į Sudeikius atneša Jurginų žydėjimo šventę. Šiandien jurginai šiame slėnyje pražysta jau aštuntą kartą. Ir kiekvienąkart ši šventė nusidažo vis kitokiu atspalviu. Aštunta Jurginų žydėjimo šventė šiemet sutapo su dešimtuoju Sudeikių daugiafunkcio centro gimtadieniu, tad pirmiausia sveikinu centro kolektyvą – didžiausią savo ramstį, geriausią savo mokytoją, minčių ir idėjų lobyną… Būkit pasveikinti ir laimingėkit kasdien vis labiau. Taip pat sveikinu ir jus visus, tiek buvusius su mumis visą dešimtmetį, tiek atvykstančius į šventes. Turbūt nėra nieko geriau už jausmą būti reikalingam, o jūsų gausybė rodo, kad tokie ir esam. Ačiū, kad esate su mumis“, – prasidėjus šventei sveikinimo žodžiais kreipėsi Sudeikių daugiafunkcio centro direktorė Vilma Petrulienė.

Susirinkusius svečius ir dešimtąją gyvavimo sukaktį mininčio Sudeikių daugiafunkcio centro bendruomenę sveikino bei gražios šventės, geros nuotaikos ir ilgai gyvuoti linkėjo Sudeikių seniūnijos seniūnas Virgilijus Gaižauskas.

Visą straipsnį apie šventę skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena“ puslapiuose.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas