Per reidą Utenos aplinkosaugininkai sulaikė ne pirmą kartą įkliuvusius tinklininkus

Antradienio naktį Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Dysnų ežere Ignalinos rajone nustatė du asmenis, po ledu žuvis gaudžiusius keturiais statomaisiais tinklais. Už neteisėtą žvejybą asmenims teks susimokėti po baudą iki 300 eurų ir atlyginti gamtai padarytą žalą – beveik 490 eurų.

„Vykdydami reidą apie vidurnaktį ant ledo pastebėjome du įtartinus asmenis ir sekėme juos iki 4 val. Kai asmenys pasiekė draudžiamus įrankius – statomuosius tinklus, sulaikėme.

Paaiškėjo, kad pažeidėjai įkliuvo ne pirmą kartą. Tai du Švedriškės kaimo, esančio Ignalinos rajone, gyventojai. Prisidengdami tamsa, šį kartą jie neteisėtai po ledu žvejojo keturiais tinklais, o dar visai neseniai, gruodį, buvo sulaikyti neteisėtai žvejoję Tauragno ežere, Utenos rajone“, – sakė Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Almantas Vaičiūnas.

Už neteisėtą žvejybą pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimti neteisėtos žvejybos įrankiai – keturi statomieji tinklai, vienas sterkas, lydeka, ešerys ir kuoja. Asmenims teks sumokėti baudą nuo 120 iki 300 eurų ir atlyginti ir žuvų ištekliams padaryta žalą – 487 eurus.

Aplinkos apsaugos departamento inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas