Muzikos deimantų kalvė mini 60 metų gyvavimo sukaktį

Birželio 7-os pavakarę vyko Utenos meno mokyklos Muzikos skyriaus 60 metų gyvavimo sukakties paminėjimo šventė. Į muzika nuspalvintą renginį susirinko gausybė esamų ir buvusių mokyklos pedagogų, mokinių, pasveikinti atvyko vietos valdžios atstovai ir kiti svečiai.

Utenoje muzikos mokykla duris atvėrė 1964 metų liepos 1 dieną. Tuo metu ji buvo įkurta 3-iojoje vidurinėje mokykloje. Įstaigai vadovauti buvo paskirta jauna pedagogė Janė Barčienė. Kartu su ja ugdymo įstaigoje tuo metu dirbo tik dviejų specialybių – fortepijono ir akordeono – mokytojai Irena Jovaišienė, Zenona Gylienė, Algirdas Palskis ir Vytautas Mikšys. Per šešis dešimtmečius mokykla išaugo ne tik čia dirbančių bei besimokančių skaičiumi, bet ir pasiekimais, kurie iki šiol garsina jos vardą. Savo prisiminimais apie pirmuosius žingsnius, iššūkius, patirtis šioje mokykloje pasidalijo esami ir buvę darbuotojai bei mokiniai.

Utenos muzikos mokykla1967 m. gavo patalpas J. Basanavičiaus g. 64 numeriu pažymėtame name, o nuo 1991 m. persikėlė į erdvias patalpas Maironio gatvėje

Toliau skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“

Vytauto Ridiko nuotraukos

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas