Medicinos darbuotojus pasiekė prizai už žinias

30 gydymo įstaigų darbuotojų – medikų ir kito personalo – sulaukė bendros ligonių kasų – Panevėžio teritorinės ir Valstybinės – padėkos ir prizų už sėkmingą dalyvavimą viktorinoje „Svarbu žinoti“.


Tarp apdovanotųjų paskatinamuoju prizu – Utenos ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Danguolė Mintaučkytė (kairėje) ir VšĮ „Sveikatą į namus“ bendrosios praktikos slaugytojo padėjėja Virginija Karaliūnienė

Prizai jau pasiekė visus 10 viktorinos nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Jais džiaugiasi Panevėžio, Ignalinos, Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Utenos ir Visagino medicinos darbuotojai, pasitikrinę žinias skelbtoje viktorinoje ir teisingiausiai atsakę į klausimus.

Vieni apdovanojimus atsiėmė atvykę į ligonių kasą, kitiems jie įteikti darbovietėse. Už norą įgyti papildomų žinių ir gerus rezultatus kai kuriuos laimėtojus sveikino ir gydymo įstaigų vadovai.

Dauguma laimėtojų džiaugėsi įvertinimu ir tuo, kad pirmą kartą jiems buvo pasiūlyta informacija kitu formatu, dalį kurios galės panaudoti informuodami pacientus, bendradarbiaudami su ligonių kasomis.

Parengta pagal Panevėžio teritorinės ligonių kasos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas