Martynas Paukštė: „Nesijaučiu lyg dėvėčiau antpečius, priešingai, noriu būti arčiau žmonių“

Populiarioje rubrikoje „Politikas iš arti“ pristatome dar vieną 2023–2027 metų kadencijos Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) narį. Jis – žinomas rankinio pasaulio atstovas, nemėgstantis ramaus ir nuoseklaus gyvenimo būdo, aplinkinius žavintis savo charizma 39 metų uteniškis Martynas Paukštė. Pašnekovas, į Tarybą išrinktas pagal politinio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ sąrašą, visada siekė pačių aukščiausių titulų ir nesusitaikydavo su pralaimėjimais. Perspektyvus rankininkas nuo pat vaikystės turėjo didelių ambicijų ir rungtynėse dalyvaudavo tam, kad pelnytų nugalėtojo vardą. Dabar jis matuojasi politiko vaidmenį, bando jį prisijaukinti, tačiau prisipažino, kad su kostiumu jaučiasi lyg būtų ne savo kailyje, ir pridūrė, kad jeigu etiketo taisyklės leistų, į Tarybos posėdžius eitų su sportine apranga.

Turi su sportu sunkiai suderinamą hobį

„Utenos dienos“ kalbintas Tarybos narys, teigė, kad jo gyvenimas visą laiką sukosi aplink sportą. Būdamas septynerių jis su tėvais atvyko gyventi į Uteną ir išbandęs kelis būrelius atrado rankinį, kuriame pasijuto kaip žuvis vandenyje. Baigęs Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją M. Paukštė išvyko į Vilniaus universitetą studijuoti ekonomikos. Nenorėdamas gyvenimo švaistyti vien studijoms, jis pasirinko neakivaizdinę studijų formą.

„Aš norėjau tuo pat metu ir dar kažką veikti, įgyti patirties dirbdamas. Tuo metu žaidžiau ir Vilniaus rankinio klube. Taigi bandžiau suderinti studijas, darbą ir sportą. Laiką dalydamas trims sritims po truputį, nė vienai iš jų negalėjau savęs atiduoti maksimaliai“, – atviravo pašnekovas.

Visą straipsnį apie M. Paukštę skaitykite penktadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Apie kitą Tarybos narę Liną Penkaitienę rašėme čia

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas