„LKL Street x RIMI“ atvyko į Uteną: atnaujintoje aikštelėje praūžė smagi krepšinio ir bendruomenės šventė

Nors Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ sezonas jau baigėsi, krepšinis iš miesto niekur nedingo. Naujai užgimusi iniciatyva „LKL Street x RIMI“ pradėjo nemokamų gatvės krepšinio užsiėmimų maratoną skirtinguose Lietuvos miestuose ir gegužės 17 dieną užsuko į Uteną. Čia kartu su oficialiu treniruočių startu įvyko ne tik bendruomenės šventė, bet ir atnaujintos Utenos „Saulės“ gimnazijos krepšinio aikštelės atidarymas.


Šventės metu buvo perkirpta simbolinė juostelė

Šventėje kaspiną kirpo Utenos rajono savivaldybės, prekybos centrų tinklo „Rimi“ bei Lietuvos krepšinio lygos atstovės.

Bendradarbiaujant visoms pusėms, kartu su UAB „Rinvila“ ir UAB „Tango Print“, ryškiomis Utenos krepšinio klubo spalvomis pagal projekto stilistiką nušvito „Saulės“ gimnazijos krepšinio aikštelė.

„Lauko krepšinio aikštelės yra ta magiška vieta, kuri negali nežavėti. Kova, emocijos, bendravimas, pažintys, gal net pirmosios meilės… Kiekvieną kartą važiuodamas Utenos gatvėmis labai džiaugiuosi matydamas sportuojantį jaunimą.

Smagu, kad dabartinės aikštelės yra modernios, stilingos, saugios. Ir labai smagu, kad prie jų sutvarkymo prisideda ne tik Utenos rajono savivaldybė, bet ir Lietuvos krepšinio lyga.

Kviečiu visus sportuojančius prisijungti prie šio projekto ir ne tik dalyvauti Lietuvos krepšinio lygos rengiamose treniruotėse, bet ir likusį laisvalaikį leisti krepšinio aikštelėse“, – sakė Utenos krepšinio komandos vadovas ir rajono savivaldybės tarybos narys Eimantas Skersis.


Gegužės 17 dieną buvo atidaryta atnaujinta Utenos „Saulės“ gimnazijos krepšinio aikštelė

„Kaip krepšinio aikštelės kiemuose, taip ir mūsų parduotuvės visuomet kažkur šalia namų – kieme, čia pat, kur patogu. Džiaugiamės, kad galime stiprinti bendruomeniškumą ir tose vietose, kur yra mūsų pirkėjų. O ne mažiau svarbu, kad visuomet skatiname rinktis sveikiau – ne tik judėjimą, bet ir maistą, kurio mūsų parduotuvėse turime itin platų asortimentą. Tad raginsime kartu mušinėdami kamuolį varyti į kiemą ir dalytis geromis emocijomis“, – teigė „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Prasidėjus smagiai šventei su treniruotės dalyviais bendravo „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis, o kartu su LSU treneriais treniruotę vedė ir buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Šarūnas Vasiliauskas.


Eimantas Skersis pasidžiaugė, kad dabartinės krepšinio aikštelės yra modernios, stilingos, saugios

Pasitelkiant įtraukius krepšinio žaidimus ir veiklą koordinuojant krepšinio treneriams, jaukioje atmosferoje treniruočių dalyviai kartu su „Betsafe-LKL“ krepšininkais turėjo galimybę puikiai praleisti laiką.

Taip siekiama visą tautą vienijantį sportą padaryti dar prieinamesnį ir įtraukesnį, skatinti betarpišką ryšį, komandinį darbą, kūrybiškumą ir įvairovę tarp vietos bendruomenių.

„LKL Street x RIMI“ treniruotės šioje aikštelėje vyks visą vasarą, jų tvarkaraštį galite rasti lkl.lt/lklstreet

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas