Jaunimo roko grupė „BeGėdžiai“ išleido pirmąjį muzikinį vaizdo klipą

Spalio 21 dieną Utenos kultūros centro (UKC) jaunimo roko grupė „BeGėdžiai“ išleido pirmąjį vaizdo klipą, kurį filmavo vasarą savo gimtajame mieste Utenoje.

Vaizdo klipe grupės nariai ne tik dainavo, bet ir parodė savo charizmatiškas asmenybes, nebijojimą būti savimi. Klipo filmavime dalyvavo visi grupės nariai, klipo scenarijų ir kūrybines idėjas galvojo bei įamžino UKC fotografas Šarūnas Trinkūnas, o klipo filmavimo užkulisius fiksavo bei UKC „Instagram“ platformoje viešino Greta Paknytė.

Dainos „Neapsisprendėlis“ muzikinio klipo idėjos sumanytojas montuotojas bei videografas Š. Trinkūnas dalijasi: „Jau seniai turėjau idėją sukurti muzikinį vaizdo klipą. Kai pradėjau dirbti kultūros centre, pastebėjau grupę „BeGėdžiai“, man patiko jų išskirtinė energija scenoje bei dainų stilius. Anksčiau man teko juos filmuoti renginio anonsui, gražiai viskas susidėliojo. Todėl pasiūliau būtent jiems kurti muzikinį vaizdo klipą.“

Grupės nariai sakė: „Pirmiausia sutikome su idėja, kad Šarūnas filmuos mūsų klipą, nes mums patiko jo filmavimo stilius, jam, manome, patiko mūsų dainos. Esame labai dėkingi Šarūnui, kad nė vienu momentu filmuojant klipą mums nereikėjo sukti galvos. Šarūnas turėjo visas vizijas, visas idėjas. Idėjų turėjome ir mes, bet visas koordinavimo pozicijas reguliavo Šarūnas, todėl paprasčiau buvo dirbti, jis buvo mūsų lyderis. O dainos įrašą įrašėme patys, daugiausia redagavo bei koregavo grupės narys vokalistas bei gitaristas Martinas. Klipo filmavimas mums visiems buvo nauja ir labai įdomi patirtis, kurią norėtume kartoti.“

Karjeros pradžioje grupė pasirodymus rengdavo Utenos Dauniškio gimnazijos aplinkoje, kurioje ir pradėjo savo veiklą. Žmonės, matydami pasirodymus mokykloje, vėliau juos kviesdavo dainuoti kažkur kitur. Dabar grupė yra prisijungusi prie UKC, grupės vadovas Rimantas Sinica. Ši grupė vasarą ne tik filmavo naują vaizdo klipą, bet ir rengė pasirodymus įvairiuose Lietuvos miestuose, tokiuose kaip Elektrėnai, Rusnė, Ignalina, Vilnius, Utena. Klipo filmavimo metu buvo fiksuojami ir užkulisiai, kuriuos galėjo stebėti UKC sekėjai.

Muzikinį klipą galite pamatyti „Šaro video“ „YouTube“ platformoje (https://www.youtube.com/watch?v=qJdUHmwr6nY).

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas