Įvertintos geriausios 2021-ųjų Utenos apskrities įmonės ir jų vadovai

Praėjusį penktadienį Utenoje vyko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo (toliau – Rūmai) verslo vakaras, kuriame buvo apdovanotos įmonės ir jų darbuotojai.

Geriausia 2021 metų gamybos įmone didelių ir vidutinių įmonių grupėje pripažinta UAB „Biovela-Utenos mėsa“, kuriai vadovauja generalinis direktorius Žilvinas Lenktaitis.

Geriausia šių metų Aukštaitijos paslaugų įmonė – UAB „Vidista“ ir jos direktorė Vida Maišėnienė.

Mažasis eksporto prizas atiteko Audriaus Kavolio individualiai įmonei „Drožlė“ (direktorius Audrius Kavolis).

Taip pat Rūmų bronzine darbo žvaigžde buvo apdovanotas bendrovės „Biovela-Utenos mėsa“ generalinis direktorius Ž. Lenktaitis. Kiek anksčiau tokį patį apdovanojimą atsiėmė ir bendrovės „Umaras“ generalinė direktorė Milda Samsonaitė.

Rūmų darbo žvaigždės medaliu apdovanota UAB „Biovela-Utenos mėsa“ Gamybos departamento Formavimo ir terminio apdorojimo skyriaus meistrė Ilona Šapokienė. Tokį pat apdovanojimą atsiėmė UAB „Vidista“ gamybos vadovas Romas Maišėnas.

Šventėje dalyvavęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas savo pasirašytas padėkas išdalino Utenos 2-ojo notarų biuro notarei Birutei Giruckienei ir matininkui-geodezininkui Šarūnui Šimonėliui.

Seimo narys Edmundas Pupinis Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pasirašytas padėkas įteikė UAB SDG (Saugaus darbo garantas) Utenos skyriaus direktorei Gražinai Adamonienei, UAB „Nosted &“ gamybos optimizavimo skyriaus vadovui Nerijui Vaboliui, ilgamečiam Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktoriui Vytautui Petkūnui. Tokiu pat padėkos raštu įvertintas ir UAB „Vytrolma“ direktorius Rolandas Mackus.

Į susitikimą su Utenos apskrities verslininkais buvo atvykęs Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Seimo narys Gintautas Paluckas, Rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius. Taip pat visus apdovanotuosius sveikino ir Utenos filialo tarybos pirmininkas bei UAB „Duventa“ direktorius Rimantas Šiaučiūnas.

Vakaro metu koncertavo uteniškių grupė trio „Magistrai“ ir Donata Gutauskienė-Laisva.

Plačiau apie šį įvykį skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas