Įveik savo Laisvės ratą trispalviame stadione

Utenos daugiafunkcis sporto centras (toliau – Utenos DSC) kartu su Utenos rajono savivaldybe ir Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru vasario 16–kovo 11 d. rengia akciją „Laisvės bėgimas – įveik savo Laisvės ratą, skirtą Lietuvos valstybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti“.

Patogus stadionas

Nuo vasario 16 iki kovo 11 d. vyksiančios akcijos tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į šias svarbias Lietuvai datas ir paskatinti švęsti jas aktyviai. Akcijai paruošta trasa Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione. Pasak Utenos DSC direktoriaus Mindaugo Kildišiaus, dalyviai turės įveikti mažiausiai vieną stadiono ratą, t. y. maždaug 400 metrų atstumą. Savo Laisvės ratą akcijos dalyviai gali nubėgti bet kuriuo jiems patogiu paros metu.

Pašnekovo teigimu, akciją rengti stadione sumanyta neatsitiktinai – jis gerai matosi nuo gatvės, šalia yra pakankamai vietų pasistatyti automobiliams, o Aukštakalnio mikrorajone gyvena daug gyventojų, einančių pasivaikščioti į greta esantį Vyžuonos parką. Stadioną galvojama papuošti apie 50 trispalvių, pastatyti fotosienelę, prie kurios dalyviai galės fotografuotis ir siųsti nuotraukas Utenos DSC. Taip pat svarbu ir tai, kad šalia dirbtinės stadiono dangos yra žemės ruožas, kur galima susmeigti vėliavas.

Įveik Laisvės ratą bet kokiu būdu

Anot Utenos DSC direktoriaus pavaduotojo sportui ir renginiams Vitalijaus Šeršniovo, savo Laisvės ratą dalyviai galės ne tik apibėgti, bet ir apeiti ar netgi, jei norės, pavyzdžiui, apvažiuoti neįgaliojo vežimėliu. Žodžiu, įveikti bet kokiu pasirinktu būdu. Tai padaręs žmogus ne tik galės pasiimti specialioje vietoje paliktą medalį, bet ir dalyvauti prizų lošime – už dalyvavimą, už gražiausią bei patriotiškiausią nuotrauką ar už tai, kad įveiks daugiausia savo Laisvės ratų.

„Dalyvis, apibėgęs ar apėjęs ratą, galės nusifotografuoti prie specialiai pastatytos akcijos fotosienelės ir, jei norės dalyvauti prizų lošime, turės registruotis paspausdamas Utenos DSC feisbuko paskyroje paliktą nuorodą. Tie, kurie varžysis kaip įveikę daugiausia ratų, savo pasiekimus, kaip įrodymą, turės registruoti specialioje išmaniojoje programėlėje ir užfiksuotą rezultatą siųsti elektroniniu paštu renginiai@utenosdsc.lt arba per Utenos DSC feisbuko pokalbių programėlę. Gražiausios, labiausiai patriotišką dvasią atspindinčios nuotraukos konkurso dalyviai savo užfiksuotus vaizdus galės kelti komentuodami specialiai tam sukurtą Utenos DSC feisbuko paskyros įrašą“, – sakė V. Šeršniovas ir pridūrė, kad kviečia visus uteniškius aktyviai dalyvauti bėgimo akcijoje bei paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienas sportuojant bei puoselėjant patriotiškumą.

Tūkstančiai medalių

M. Kildišius nė neabejojo, kad Utenoje šis renginys susilauks didelio visuomenės dėmesio, tikimasi, kad jame dalyvaus bent 6 tūkst. uteniškių, Utenos rajono gyventojų ar miesto svečių. Paklaustas, ar nebūgštauja, kad medalių visiems akcijos dalyviams gali neužtekti, direktorius nusišypsojo: „Jeigu taip nutiks, vadinasi – pataikėm. Tačiau uteniškiai gali nenuogąstauti – jei medalių pritrūks, mes jų būtinai papildysime. Norime, kad akcijos, kurią nuo šiol žadame rengti kasmet, dalyviai kolekcionuotų kiekvienų metų apdovanojimus ir trokštų vis papildyti savo kolekciją.“

Didžiausias renginio nesklandumas, anot Utenos DSC vadovo, tai – laikinas medalių trūkumas dėžutėje. Neradęs medalio ir ratą įveikęs dalyvis gali kreiptis į Utenos DSC administraciją arba ateiti medalio į stadioną kitą dieną.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas