Iššūkis sau: aplink Lietuvą – ant geležinio žirgo

Rugsėjo 15 dieną AB „Utenos trikotažas“ bendruomenė į kelionę aplink Lietuvą išlydėjo šios įmonės informacinių technologijų specialistą Renatą Puodžiuką. Drauge su motociklininku 1 600 kilometrų iššūkį per tris su puse dienos pasiryžo įveikti ir buvę jo bendradarbiai bei esami bendraminčiai jurbarkietis Arūnas Bastys ir kaunietis Rimgaudas Pavalkis.

Skambant linksmai muzikai, prie pagrindinio įėjimo į įmonės pastatą susirinko būrys darbuotojų. Trumpą kalbą pasakė administratorė Rimantė Gudelienė. Ji palinkėjo, kad įteikta „Utenos trikotažo“ vėliava iškilmingai plazdentų visuose Lietuvos kampeliuose, o „Nomedos“ saldainių maišelis (beje, „Utenos trikotažui“ vadovauja Nomeda Kaučikienė) pasaldintų pirmą poilsio stotelę. „Sėkmės begalinės, ištvermės, kad kelelis nedulkėtų, lauksime nuotraukų, įspūdžių“, – linkėjo administracijos darbuotoja. Skambant mėgstamiausiai R. Puodžiuko dainai – Brajano Adamso „Summer of ’69“ – trys vyrai ant geležinių žirgų išlėkė link Pabradės (Švenčionių r.), kur oficialiai kelionė turėjo ir prasidėti, ir pasibaigti.

„Feisbuke pamatėme, kad Renatas pasidalijo žinute, jog išsikėlė sau tokį iššūkį. Kadangi jis yra mūsų žmogus, tai kaip jo neišlydėti, kaip morališkai, emociškai nepalaikyti savo kolegos! Suorganizavome penkių minučių išlydėtuves, kad ir įmonę prisimintų toje kelionėje. Ir įmonės vėliavą įteikėme, ir saldų kąsnelį, kad pasistiprintų“, – nestokojo geros nuotaikos administratorė. Anot jos, šis žygis – neeilinis įvykis, kuris galbūt užkrės ir kitus kolektyvo narius panašiam iššūkiui.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas