Investicijos Molėtuose: planuojama sukurti apie 500 darbo vietų

Žaliojo koridoriaus iniciatyva stambiems investuotojams paskatino įmonių plėtrą regionuose. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai su bendrovėmis „Teltonika EMS“ „ir „Vilmers“ pasirašius stambaus investicinio projekto sutartis, verslininkai planuoja sukurti 784 naujas darbo vietas Šiauliuose ir Molėtuose.

Bendrovė „Teltonika EMS“ technologijų centre Molėtuose įrengs administracines, gamybines patalpas ir laboratorijas bei planuoja sukurti apie 480 naujų darbo vietų. Čia bus projektuojami ir gaminami moderniausi telemedicinos prietaisai ir aukščiausiomis technologijomis paremta tinklo įranga.

Šios įmonės atstovai, rugpjūtį dalyvavę renginyje Molėtuose, miesto gyventojams ir svečiams pristatė naujienas apie statomą „Teltonika“ technologijų centrą ir karjeros galimybes.

„Šiemet su UAB „Teltonika EMS“ aptarėme, kokie bus reikalingi darbuotojai, kokios būtų tinkamos Užimtumo tarnybos paslaugos ir užimtumo priemonės, kuriomis įmonė galėtų pasinaudoti. Sutarta, kad laisvos darbo vietos Technologijų centre Molėtuose, kurių bus vis daugiau, bus skelbiamos ir Užimtumo tarnybos duomenų bazėje, – kalbėjo Molėtų klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Rimvydas Kazlas.

Šiuo metu vysta „Teltonika“ technologijų centro statybos. Tikimasi, kad centras savo veiklą pradės šių metų rugsėjį. Darbuotojai samdomi etapais, o didžiausia atranka vyks šių metų antrąjį ketvirtį. 20 būsimų centro darbuotojų jau dirba ir kartu mokosi Vilniuje.

Kaip sakė R. Kazlas, artėjant centro atidarymui, kontaktai su įmone bus vis dažnesni. Nuolat bus siūlomos ne tik tarpininkavimo įdarbinant paslaugos, bet ir remiamojo įdarbinimo priemonės.  

„Teltonika“ technologijų centras darbui Molėtuose ieško aukštos kvalifikacijos specialistų – inžinierių (proceso, kokybės kontrolės, inžinieriaus-konstruktoriaus, techninės kontrolės (įėjimo kontrolė), techninės kontrolės (išėjimo kontrolė) ir elektronikos prietaisų remonto), operatorių (paviršinio plokščių montažo, vizualinės kontrolės, projektų paruošimo, selektyvinio litavimo), elektronikos prietaisų surinkėjo – montuotojo, elektronikos prietaisų testuotojo, elektronikos prietaisų surinkėjo – pakuotojo, robotinių sistemų operatoriaus, sandėlio ir vidinės logistikos koordinatoriaus, inžinieriaus-technologo.

Gera žinia ir šiauliečiams – minkštųjų baldų gamybos įmonė „Vilmers“ plečia savo veiklą –  statys gamyklą ir sukurs 304 naujas darbo vietas Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).

Nuo šių metų sausio 1 d. pradėtas taikyti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inicijuotas žaliojo koridoriaus reguliavimas sudaro palankesnes sąlygas Lietuvoje įgyvendinti stambius investicinius projektus – numatytos kur kas greitesnės ir paprastesnės investuotojo įsikūrimo procedūros ir paskatos investuotojus priimančioms savivaldybėms. 

Užimtumo tarnybos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas