Į Onines prie Vidinksto sugužėjo ir maži, ir dideli

Jau 27 kartą pakviesti į Oninių šventę prie Vidinksto ežero, svečiai džiaugėsi tradiciniu bendruomenės renginiu, kurį organizuoja patys pakalniškiai, Pakalnių moterų užimtumo centro damos.

Šventę pradėjusi Pakalnių moterų užimtumo centro vadovė Greta Ivanauskienė linkėjo visiems susirinkusiems geros nuotaikos, puikių akimirkų ir malonaus pasibuvimo dar kartą susitikus. Ji pasidžiaugė, kad Leliūnų seniūnijos bendruomenė įvykdė projektą „Laisvalaikis pliaže“ – Pakalniuose prie ežero buvo įrengtos net dvejos sūpynės. Kaip „Utenos dienai“ sakė šventėje dalyvavęs Leliūnų seniūnijos seniūnas Renaldas Būga, įrengtos ne tik sūpynės, šalia jų atsirado ir didžiulė šiukšlių dėžė. Šis projektas vykdytas pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Sūpynes išbandė į šventę atvykęs gausus būrys vaikų. Jie ne tik suposi, bet ir dainuojant atlikėjams kapstėsi prie maudyklos įrengtame paplūdimio tinklinio (futbolo) aikštelės smėlyje. Kaip sakė ne vienas kalbintas pašnekovas, nuo šiol Pakalniai turės puikų traukos centrą ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Beje, bendruomenė vaikų nepamiršo ir šiame susibūrime – jie galėjo pašokinėti ant batuto, dalyvauti putų fiestoje.

Scenoje, kuria pasirūpino Utenos kultūros centras, skambėjo Utenos liaudiškos muzikos kapelos „Gija“, kuriai vadovauja Mindaugas Didžiokas, atlikėjų iš Visagino Violetos ir Makso koncertas. O susibūrimo pabaigoje laukė Donatos Gutauskienės-Laisvos pasirodymas.

Oninių šventės ir šį kartą neaplenkė kai kurie rajono politikai, susirinkusius sveikino ir Seimo narys Edmundas Pupinis.

Kitą dieną, sekmadienį, Paklanių Švč. Trejybės bažnyčioje vyko Šv. Onos atlaidai.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas