Didelio formato piešinys papuošė Utenos kolegijos pastato sieną

Trečiadienį Utenoje visuomenei buvo pristatytas gatvės meno kūrinys, skirtas mūsų kraštietei, žolininkei Eugenijai Šimkūnaitei atminti. „Utenos diena“ jau rašė, kad spalio 10 dieną į Uteną atvykę studijos „Gyva grafika“ gatvės menininkai kauniečiai Žygimantas Amelynas ir Tadas Šimkus ant Utenos kolegijos Medicinos fakulteto (Utenio a.) sienos sukūrė didelio formato kūrinį.

Šis nemažai pastangų kainavęs darbas buvo sėkmingai užbaigtas, o spalio 18 dienos popietę idėjos autorius ir atviros kūrybinės erdvės-galerijos „Pokšt“ įkūrėjas bei vadovas Tomas Karklinis uteniškiams trumpai pristatė šio piešinio idėją ir papasakojo, kaip šis kūrinys atsirado ant kolegijos sienos.

Su šiuo gražiu sumanymu organizatorių pasveikinęs Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas pripažino, kad meniškai papuoštų kolegijos sienų galima rasti ir pastato viduje – prieš 15 metų studentai jo paprašė išgražinti sienas koridoriuje prie kavinukės, todėl tuomet dar Medicinos fakultetui vadovavęs R. Čepukas tam mielai pritarė.

Jis prisiminė ir šiltą bendravimą su tauragniške E. Šimkūnaite.

Paragauti šiltos ir kvapnios arbatos, kurią išvirė ir svečius pavaišino muziejininkė Daiva Kviklytė, pakviesti uteniškiai dalijosi prisiminimais apie mūsų kraštietę E. Šimkūnaitę. Padėkas ir simbolines dovanas – drobinius maišelius su žiniuonės atvaizdu – išdalijo E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo vadovas Darius Šinkūnas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas