Dar vieno prekybos centro atidarymo reikės šiek tiek palaukti

Pavasarį prie parduotuvės „Ermitažas“ vyko grunto keitimo darbai ir burzgė technika. Šioje vietoje, kaip planuojama, išdygs 1,5 tūkst. kvadratinių metrų prekybos centras, kuriame įsikurs specializuotos (ne maisto) parduotuvės. Tačiau kurį laiką čia jokie darbai nebevyksta.

Vizualizacija

Nors buvo planuojama, kad prekybos centras pirkėjams duris atvers šių metų ketvirtame ketvirtyje, šiuo metu planai šiek tiek keičiasi. Kaip sakė pastato vystytojo UAB „Utenos turtas“ atstovė Indrė Lukošaitienė, užbaigus grunto keitimo darbus laukiama statybos leidimo. „Kai gausime leidimą statyboms, iškart startuosime“, – teigė I. Lukošaitienė, pridūrusi, jog pakoregavus statybos leidimo terminą pastato atidarymas planuojamas kitais metais, tikėtina, antrame ar trečiame ketvirtyje.

Jau anksčiau rašėme, kad šiuo metu yra pasirašytos nuomos sutartys su UAB „Pepco Lithuania“ ir UAB „Deichmann avalynė“, taip pat vyksta derybos ir su kitais nuomininkais. „Kol kas aiškinamės potencialių nuomininkų poreikius, tačiau manome, kad mažiausiai bus dar keturios nuomos patalpos, kuriose savo paslaugas teiks atskiri rinkos dalyviai“, – sakė pašnekovė.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas