B. Minutkienė: „Kultūros darbuotojai turi šokti viliotinius kviesdami žmones į renginius“

Utenos kultūros centro Užpalių skyriuje renginių organizatore dirbančią Birutę Minutkienę daugelis žino kaip visuomenišką, aktyvią moterį, kuri ne tik organizuoja, bet ir veda renginius. Kaip jai pavyko įleisti šaknis nedidelio Utenos rajono miestelio žemėje, atrasti prasmę ir širdį džiuginančių veiklų, „Utenos diena“ pasikalbėjo su kultūros skleidėja bei puoselėtoja.

Kokie keliai Jus atvedė į Užpalius ir kaip Jums pavyko įleisti šaknis šiame nedideliame miestelyje?

Maža bendruomenė man patinka, o į Užpalius atvažiavau iš dar mažesnės. Gimiau ir augau Rokiškio rajone, Vytėnų kaime, mokiausi Lašų pradinėje mokykloje. Į Užpalius atėjau paskatinta Vilniuje sutikto stipraus meno žmogaus a. a. Jono Urbono. Jis buvo vienas iš tų žmonių, kurie pasirodė mano diplominiame darbe, tuo metu gana populiarioje agitbrigadoje. Pagal paskyrimą galėjau rinktis kelis miestus, tačiau patarta bičiulio ir taip pat norėdama būti arčiau savo gimtinės pasirinkau Utenos rajoną, Užpalius.

Dar buvau gavusi pasiūlymą dirbti Profsąjungų rūmuose, bet būdama kaimo vaikas išsigandau, kad teks važiuoti mokytis į tuometį Leningradą (dabar Sankt Peterburgas – aut. past.). Negaliu sakyti, kad šio žingsnio niekada nesigailėjau, gyvenime buvo visokių vingių…

Visą interviu skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas