Atversta byla dėl pasikėsinimo nužudyti

Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Zarasų gyventojas D. P. kaltinamas dėl pasikėsinimo itin žiauriai nužudyti moterį.

Kaltinamojo akto duomenimis, devyniolikmetis jaunuolis pernai, ankstyvą liepos 16-os rytą įsibrovė į nukentėjusios moters namus ir puolė badyti ją peiliu. Moteriai buvo durta ne mažiau kaip 17 kartų į gyvybiškai svarbias kūno vietas – kaklą, krūtinę. Užpuolikas pasišalino tik tada, kai nukentėjusioji nustojo šaukti ir apsimetė esanti negyva. Kaltinamasis nukentėjusiąją pažinojo iš matymo.

Teismo posėdyje kaltinamasis D. P. pareiškė, kad pripažįsta savo kaltę ir sutiko duoti parodymus. Anot, kaltinamojo, liepos 15-os vakare jis dalyvavo vakarėlyje, kur buvo švenčiamos abiturientų išleistuvės, ten vartojo alkoholį. Nusikaltimo metu jis buvo neblaivus, neatsimena nei kaip atsidūrė nukentėjusiosios namuose, nei ką ten veikė, nei kodėl apskritai ten ėjo. D. P. teigė, kad jis neturėjo motyvo užpulti iš matymo pažįstamos moters ar ją nužudyti.

Apie įvykį taip pat pasakojo į teismą atvykusi nukentėjusioji, liudijo jos motina. Nuotoliniu būdu, susijungus su Zarasų teismo rūmais, buvo apklausti dar penki liudytojai, gyvenantys Zarasų mieste ir rajone.

Kitas posėdis suplanuotas birželio 21 dieną.

Panevėžio apygardos teismo inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas