Vairuotojams prireiks kantrybės: pradėti gatvės rekonstrukcijos darbai

Utenos miesto gyventojų laukia nepatogumai. Pradėjus Užpalių gatvės, esančios ties UAB „Bikuvos prekyba“, rekonstrukcijos darbus, susidarė automobilių spūstys Užpalių ir Vaižganto gatvių sankryžoje. Didžiausios spūstys susidaro piko metu, kuomet žmonės skuba į darbus, per pietus ir grįžta iš darbų namo.

Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Bukys, Užpalių gatvės dalies rekonstravimo darbai prasidėjo liepos 13 dieną ir tęsis 24 mėnesius. „Vairuotojams teks iškęsti šiokių tokių nepatogumų arba rinktis kitus maršrutus. Neišeina rekonstruoti gatvės be nepatogumų“, – sakė E. Bukys.

Pagal projektą rekonstrukcijos darbai keliais etapais bus atliekami Užpalių gatvėje pradedant ties Statybininkų gatve ir baigiant ties Hipodromo gatve. Bus keičiama ne tik asfalto danga, taip pat klojami šaligatviai, įrengiamas dviračių takas, apšvietimas, rekonstruojama minėta sankryža, atliekami kiti svarbūs darbai. „Turėsime normalią civilizuotą gatvę, nes ji veda ir į stadioną, hipodromą, kapines ir kitas svarbias vieėtas“, – teigė vedėjo pavaduotojas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas