Uteniškiams priminė apie šešėlinės ekonomikos žalą

Utenoje vyko pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kurios pagrindinis akcentas – atkreipti miestų ir miestelių gyventojų dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui.

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) jau 5-ąjį kartą iš eilės yra pilietinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ partnerė. Šiemet prie Panevėžio AVMI prisijungė ir kartu į gatves išėjo Valstybinės darbo inspekcijos Utenos skyriaus darbuotojai. Skrajutes Panevėžio AVMI ir VDI Utenos skyriaus atstovai dalino, su uteniškiais bendravo J. Basanavičiaus, Kauno, Maironio gatvėse, Dauniškio ežero pakrančių prieigose.
Svarbu pažymėti, jog didžioji mokesčių mokėtojų dalis mokesčius moka sąžiningai ir tai daro laiku, o VMI savo ruožtu teikia pagalbą bei informaciją gyventojams ir įmonėms, kad teisingai įvykdyti mokesčių prievoles jiems būtų paprasčiau ir užimtų kaip galima mažiau laiko. Šia akcija norima priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė.

Parengta pagal VMI inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas