Uteną storu sluoksniu nuklojo sniegas

Išvakarėse meteorologai įspėjo apie kardinalius orų pasikeitimus šalyje ketvirtadienį: dar naktį ėmęs kristi gausus sniegas storu sluoksniu nuklojo žemę, o popiet pūgą turėtų keisti ne tik šiltesnio oro atnešta šlapdriba, bet ir lietus, tikėtina, kad galime išgirsti ir perkūniją.

Gausus sniegas apsunkino transporto judėjimą ne tik nevalytomis Utenos miesto gatvėmis, bet ir pablogino būklę magistraliniuose keliuose. Štai prie Daugailių, negalėdami įkopti į kalną, į eilę išsirikiavo bent kelios dešimtys vilkikų.

Lietuvos hidrometerologijos tarnybos duomenimis, penktadienį kritulių bus gerokai mažiau, pietvakarių vėjas pasisuks iš vakarų, šiaurės vakarų. Temperatūra nuo nedidelio minuso sieks iki 5 laipsnių šilumos. Šeštadienį didesnėje šalies dalyje numatomi trumpi krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Naktį ir rytą daug kur žadamas plikledis. Vėjas naktį vakarinių krypčių, dieną besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Temperatūra naktį 0–5 laipsniai šalčio, dieną nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Visvaldo Kulakausko nuotr.Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas