Tarybos posėdyje – sveikinimų su jubiliejais lavina

Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis šį ketvirtadienį prasidėjo darbotvarkės pritarimu. Paraginus pirmininkaujančiam rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, posėdžio metu dalyvaujantys 24 nariai balsavo vienbalsiai. Posėdyje nedalyvavo Robertas Miliauskas, kuris, pasak A. Katino, išvykęs į užsienį.

Po darbotvarkės patvirtinimo vyko jubiliejiniai sveikinimai. Pirmąjį meras sveikino ilgametį Tarybos narį gydytoją Albiną Grincevičių, lapkričio 11 dieną atšventusį 70-metį. Savo padėkos kalboje Tarybos narys išsakė mintį, jog dar nežada mesti politikos, o jo veiklos prioritetai būtų Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės plėtra ir buvusio baseino prie gydymo įstaigos atstatymas.

Toliau buvo pasveikintas jaunasis konservatorius Mindaugas Ramelis, ateinantį savaitgalį švęsiantis 25-erių metų sukaktį. Jaunas politikas M. Ramelis dėkojo ne tik už dėmesį, bet ir žadėjo mokytis iš savo kolegų – patyrusių politikų. Šį kartą užderėjus sukaktims be dėmesio neliko ir mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, kuriam sukako 40.
Pirmuoju klausimu buvo peržiūrėtas ir pakeistas šių metų rajono savivaldybės biudžetas (susilaikė Rimantas Dijokas, Jurijus Blakunovas ir Sigitas Mecelica). Tačiau prieš tai vyko diskusija dėl nusišalinimų. 13 politikų atsistojo išeiti, tačiau balsavus dėl pasilikimo, šie Tarybos nariai liko. Šiam sprendimui bandė prieštarauti opozicijos lyderis Marijus Kaukėnas, tačiau meras jam išaiškino, kad balsavimas papunkčiui negalimas, nes turėtų iš salės visgi išeiti vėl tie patys politikai.
Vėliau Tarybos nariai svarstė žemės mokesčių lengvatas, pritarta projektui ,,Utenos vaikų lopšelio–darželio „Pasaka” vidaus patalpų modernizavimas”. Šiame Tarybos posėdyje buvo sugrįžta prie Darnaus judumo Utenos mieste plano, kuris buvo patvirtintas prieš keturis metus, rengimo pakeitimo.

Plačiau apie šį kartą Tarybos posėdyje priimtus sprendimus skaitykite laikraštyje „Utenos diena”.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas