Sportininkams – valdžios dėmesys ir padėkos

Trečiadienį į Utenos rajono savivaldybės administracijos posėdžių salę rinkosi mūsų rajono sportininkai, ne pirmus metus kopiantys į sporto aukštumas, o jiems kopti padeda profesionalūs treneriai. Utenos rajoną garsinančius įvairių sporto sričių sportininkus pasveikino valdžios atstovai.

Olimpinėse ir neolimpinėse sporto šakų grupėse laimėjusiems uteniškiams sportininkams įteikti piniginiai prizai, padėkos. Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo Romualdo Kraulišo, kiekvienais metais rajono treneriai teikia kandidatus konkursui. Šiais metai pateikti 22 kandidatai. Išnagrinėjus konkursui pateiktų sportininkų pasiekimus, išrinkti nugalėtojai – buvo renkamas sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas – neolimpinių sporto šakų grupėje.
Praėjusiais metais rajono sportininkai pasiekė ženklių laimėjimų – garsino Utenos ir Lietuvos vardą pasaulio ir Europos sporto arenose, dalyvavo Lietuvos čempionatuose ir pirmenybėse, kur tapo nugalėtojais ir prizininkais. Didžiulis ir trenerių įnašas: jie treniravo ir savo patirtį perdavė auklėtiniams ir gebėjo išugdyti jaunąją sportininkų kartą.
Sportininkų ir jų trenerių pasveikinti atskubėjo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kuris sportą palygino su savotišku gyvenimo varikliu. „Ne visada užtenka ryžto, nusiteikimo, noro laimėti ir nugalėti. Sportas susijęs su prakaitu bei dideliu darbu. Tai vienas iš sunkiausių kelių, kuriuo einant norime būti pranašesniais už kitus”, – kreipdamasis į sportininkus kalbėjo meras, pabrėždamas, kad visais laikais sportininkai buvo gerbiami ir jais žavimasi.
R. Kraulišui paskelbus praėjusių metų geriausių sportininkų sąrašą, meras A. Katinas įteikė padėkas bei piniginius prizus.

2014 metų Utenos rajono geriausių sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje:

1. Agnė Sorokaitė (plaukimas), Lietuvos čempionė ir prizininkė, Lietuvos moterų rinktinės narė, Utenos rajono 2014 m. olimpinių sporto šakų geriausių sportininkų konkurse laimėjusi I vietą (trenerė J. Jurkėnienė)
2. Ieva Zarankaitė (lengvoji atletika), Lietuvos čempionė rutulio stūmimo rungtyje ir II vietos laimėtoja disko metimo rungtyje (trenerė V. Zarankienė)
3. Neda Bukovskytė (slidinėjimas), Lietuvos slidinėjimo čempionato nugalėtoja (trenerė S. Dervinienė)
4. Vaida Kairytė (slidinėjimas), Lietuvos slidinėjimo čempionato nugalėtoja ir prizininkė (trenerė S. Dervinienė)
5. Marius Grigaravičius (šaudymas iš lanko), Lietuvos šaudymo iš lanko čempionato prizininkas (treniruojasi savarankiškai)
6. Greta Apacenkaitė (šaudymas iš lanko), Lietuvos šaudymo iš lanko čempionato prizininkė (treneris M. Grigaravičius)
7. Miglė Kaušylaitė (lengvoji atletika), Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybių prizininkė disko metimo rungtyje, Lietuvos jaunimo rinktinės narė (trenerė V. Zarankienė)
8. Žygimantas Bimba (plaukimas), Lietuvos jaunimo pirmenybių prizininkas (trenerė J. Jurkėnienė)
9. Eglė Zarankaitė (plaukimas), Lietuvos jaunių plaukimo žiemos pirmenybių nugalėtoja (trenerė J. Jurkėnienė)
10. Gerardas Seniūnas (dviračių sportas), Lietuvos jaunių pirmenybių prizininkas (treneris V. Jankauskas)

Utenos rajono geriausiųjų sportininkų penketukas neolimpinėse sporto šakose:

1. Sigitas Jakutis (aviamodeliavimas), Lietuvos čempionas, Europos čempionato dalyvis (treneris R. Zaranka)
2. Rolandas Mackus (aviamodeliavimas), Lietuvos čempionas, Europos čempionato dalyvis (treneris R. Zaranka)
3. Egidijus Gudonis (žirgų sportas), Lietuvos čempionas, sportuoja savarankiškai
4 . Nerijus Rukštela (motosportas), Lietuvos motokroso čempionato prizininkas, Pasaulio jaunimo pirmenybių dalyvis (treneris N. Šeduikis)
5. Julijus Strazdas (Shotokan karate imtynės), Pasaulio čempionato dalyvis, Lietuvos čempionato prizininkas (treneris K. Stankevičius)

Padėkos už nuoširdų darbą ruošiant aukšto meistriškumo sportininkus įteiktos treneriams:

Jurgitai Jurkėnienei
Vitai Zarankienei
Svetlanai Dervinienei
Mariui Grigaravičiui
Viliui Jankauskui
Romualdui Zarankai
Nerijui Šeduikiui
Kastyčiui Stankevičiui.

Autorės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas