Socialinių paslaugų teikimo patirtimi domėjosi panevėžiečiai

Rugsėjo 17 d. į Utenos rajono savivaldybę atvyko Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitalijus Žiurlys, Socialinės paramos sk. vedėja Aldona Paškevičienė, Vaiko teisių apsaugos sk. vedėja Irena Matuzevičienė ir Panevėžio r. socialinių paslaugų centro direktorius Gintaras Navickas. Vadovai atvyko pasidomėti Utenoje sėkmingai naudojamais metodais teikiant socialines paslaugas vaikams ir šeimoms.

Savivaldybės salėje buvo suorganizuotas panevėžiečių priėmimas susitinkant su Utenos rajono socialiniais partneriais. Sveikinimo žodį susitikimo dalyviams tarė Utenos rajono vicemeras Vidmantas Valinčius. Administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė pristatė panevėžiečiams Utenos mieste esančių globos ir priežiūros institucijų vadovus ir specialistus.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė skaitė pranešimą apie socialinių paslaugų Utenoje teikimą. Utenos rajono socialinių paslaugų centro direktorė Danguolė Mačionytė pristatė centro, kuris kuruoja 183 socialinės rizikos šeimų problemas, veiklą.
Vaiko teisių apsaugos tarnybos sk. vedėja Gailutė Blažienė pateikė išsamią informaciją apie vaiko globą/rūpybą Utenos rajone. Savo ypatinga darbo patirtimi pasidalijo Utenos vaikų globos namų direktorė Diana Deveikienė, kviesdama atkreipti dėmesį į metodinės paramos reikšmę probleminėms šeimoms, būsimiems globėjams ir įtėviams. Vėliau specialistų diskusijos ir pasidalijimas darbo patirtimi vyko Utenos dienos centre ir Utenos vaikų globos namuose.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas