Senukai.lt: pristatyti į Uteną ar Londoną – šiandien nebėra svarbu

Prieš gerą dešimtmetį norintiems vaikus suruošti mokyklai, nusipirkti geresnį televizorių ar išsirinkti kokybiškesnius baldus tekdavo vykti į Vilnių. Šiandien neiškėlus kojos iš namų galima ne tik užsisakyti maisto, bet ir nusipirkti dviratį, nešiojamąjį kompiuterį, vaikišką vežimėlį, statybinių prekių – visko, ko reikia namams, pradedant grindimis ir baigiant lubomis.

Dinaminę ir modernią internetinę parduotuvę prekybos tinklas „Senukai” plėtoja jau dešimt metų. Prekių pasirinkimas perkant internetu yra didesnis, o ir naujausi modeliai elektroninėje parduotuvėje pasirodo anksčiau nei fizinėse parduotuvėse. Pirkėjai www.senukai.lt gali rasti per 200 tūkst. skirtingų prekių iš daugiau nei 14-os kategorijų. Taip pat gali rinktis, palyginti ir greitai nusipirkti prekes iš tų rinkos naujienų, kurias įsigyti gali Vakarų Europos ar JAV vartotojai. Prekės vartotojams siunčiamos tiesiai iš gamintojų, todėl gerokai sutrumpėja pristatymo terminas.

Internetinės parduotuvės – populiarios visoje Europoje

Pasaulis keičiasi, kartu su juo kasdien keičiasi ir „Senukai”. Šiandien prekės ženklų, kurių rasdavote tik Londone, rytoj ar poryt gali būti ir pas jus namuose. Nuolatinis ir nepertraukiamas interneto ryšys, kontekstinė atitiktis ir daugiaekranis pasaulis skatina ieškoti geriausių sprendimų savo klientams visus pasaulio prekybininkus. „Senukai” – ne išimtis.
Jeigu anksčiau buvo manančių, kad internetinėse parduotuvėse pirkti nesaugu, nepatikima, tai šiandien tokių klausimų nekyla. 8 iš 10 Didžiosios Britanijos ar Skandinavijos šalių gyventojų apsiperka tik internetu. Praėjusiais metais Europoje internetu apsipirkinėjo 69 proc. gyventojų. Lietuvoje kasmet taip pat sparčiai daugėja vartotojų, perkančių internetinėse parduotuvėse. Įvertinę elektroninio pirkimo privalumus, jauni žmonės vis dažniau vengia apsipirkimo fizinėse parduotuvėse. Vyresni vartotojai, pabandę ir įvertinę tokį pirkimo būdą, keičia per ilgus metus nusistovėjusius įpročius ir noriai įsitraukia į šį procesą.
„Senukų” elektroninė parduotuvė – sprendimas ne tik tiems, kurie taupo laiką, yra praktiški ar nori nusipirkti pačių naujausių prekių modelių. Yra galybė privalumų, kuriais jau seniai naudojasi milijonai „Senukų” klientų:
• internetinė parduotuvė veikia visą parą, septynias dienas per savaitę, todėl apsipirkti galima bet kuriuo paros metu – tada, kai patogu būtent Jums;
• nereikia niekur eiti – apsipirkinėkite gulėdami lovoje, būdami už Lietuvos ribų ar vakarodami prie laužo;
• sutaupysite degalų, nestovėsite kamščiuose;
• nereikės sukti galvos dėl automobilio statymo;
• nereikės laukti eilėse;
• prekė bus pristatyta tiesiai į namus, o tai reiškia – jokio nešiojimo;
• gerokai daugiau prekių;
• greitas ir paprastas apmokėjimas už įsigytas prekes;
• galimybė grąžinti ir pakeisti prekes;
• puikūs ir aktualūs Jums pasiūlymai, nuolaidų kuponai, kurie galioja tik perkant internetu, taip pat nemokama prekių pristatymo paslauga ir kt.

Vakar ir šiandien: 5 vartotojų apsipirkimų skirtumai

Šiandieniai pirkėjai žino tiek pat, kiek ir pardavėjai, o kartais ir dar daugiau!
Anksčiau pirkėjai įžengdavo į parduotuves neturėdami beveik jokių žinių apie būsimą prekę ir pasitikėdavo pardavėju, kuris patardavo, ką pirkti.
Šiandien pirkėjai atlieka savo namų darbus-tyrimus, nes nori nusipirkti naujausią ir kokybišką prekę, išsamiai nagrinėja produktų charakteristikas.

Prekės ir pasiūlymai ateina tiesiai „į rankas”!

Anksčiau parduotuvių darbuotojai informuodavo apie atvežamas prekes, galimas nuolaidas ar įmonės ateities planus.
Šiandieniai žmonės nuolat ieško informacijos apie produktus, paslaugas, įvairius pasiūlymus, prekių palyginimus, pristatymo terminus, nuolaidas internete. Mobilieji telefonai, planšetės ar kompiuteriai tėra tik tarpininkai tarp to, kas iš tikrųjų svarbu – galimybės prekybininkams susipažinti su vartotojais ir įsiminti kiekvieno jų ypatumus: vartojimo įgūdžius, pirkimų ir prekių paieškos istoriją ir panašiai. Tai yra nepaprastai reikalinga ir svarbi informacija, kuri padeda atrinkti pirkėjams geriausius ir tinkamiausius pasiūlymus, iš esmės atkuriant tuos senų laikų parduotuvių savininkų pokalbius, tik su tūkstančiais vartotojų vienu metu.

Mobilieji įrenginiai pakeitė prekių paiešką!

Anksčiau tam, kad surastumėte reikalingą produktą, reikėdavo gerai susipažinti su visomis mieste esančiomis parduotuvėmis ir jų turimomis prekėmis.
Šiandien, kai linijos tarp interneto ir fizinių parduotuvių beveik išnyko, visuomet pirkėjo kišenėje esantis mobilusis telefonas yra ir žemėlapis, ir pirkinių sąrašas, ir asmeninis pirkėjas-pardavėjas, ir produktų ieškiklis viename. Tad vos panaršius internete randama ir užsakoma norima prekė, o prireikus pasikonsultuoti – pakanka paskambinti nurodytais kontaktais.

Galinga socialinių tinklų įtaka!

Anksčiau informacija apie prekes dalydavosi artimiausi žmonės – šeima, draugai, giminės, kolegos.
Šiandien „YouTube”, „Facebook”, „Instagram” ar kituose socialiniuose tinkluose žmonės dalijasi savo nuomone apie produktus ne tik su savo draugais, bet ir su milijonais kitų jiems nepažįstamų žmonių. Komentarai turi didelės įtakos pirkėjų apsisprendimui.

Galimybė prekę „pasimatuoti”!

Anksčiau internetas atliko vartotojų elgsenos tyrimus, tačiau nesuteikė vartotojui visapusiškos produkto apžiūros.
Interaktyvus vaizdo įrašas, 360 laipsnių panoraminė nuotrauka, gestų valdikliai – tai tik kelios šiandien egzistuojančios funkcijos, leidžiančios produktus „atgaivinti” keliuose kliento ekranuose. Kiekvienas skaitmeninis žingsnis atveria naujų galimybių, pašalina atstumą tarp ekrane rodomo vaizdo ir prekės parduotuvėje. Šiandien galime geriau suprasti, kaip prekė atrodo iš tikrųjų. Kai kurie novatoriški prekybininkai netgi siūlo virtualius bandymus, demonstruoja produktus išskirtiniu būdu, sukuria klientams galimybes „emociškai bendrauti” su produktais.
Pabaigai: Nepasitikėjimas kyla iš nežinojimo, kuris gali sunaikinti galimybę atrasti įdomių ir genialių dalykų šiame pasaulyje. Sėkmingų paieškų interneto platybėse!

„Senukų” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas