Savaitgalį – karščio ataka su škvalais

Oras vis šyla, tačiau naktimis dar gerokai vėsu, o neseniai dirvos paviršiuje buvo nedidelės šalnos. Šį savaitgalį sinoptikai praneša tai, kad artėja karščio banga. Karštį gali lydėti ir lietaus debesys su škvalais.

Šeštadienį atplauks daugiau debesų ir naktį pirmieji lietaus debesys pasirodys pietvakarių Lietuvoje. Ir naktį, ir dieną daug kur trumpai palis, kai kur nugriaudės perkūnija. Vėjas išliks nestiprus ir nepastovios krypties, perkūnijos metu kai kur papūs truputį stipriau. Naktį bus šilta. Žemiausia temperatūra vos spės pažemėti iki 9-14 laipsnių šilumos. Po šiltos nakties laukia labai šilti dienos orai. Aukščiausia temperatūra pasuks link 23-28 laipsnių šilumos.
Sekmadienis žada tvankius orus. Naktį kai kur, o dieną beveik visur trumpai su perkūnija palis. Vėjas vis dažniau kryps iš vakarų. Perkūnijos metu jis vietomis pasieks 15-18 m/s greitį. Naktį temperatūra lėtai pažemės iki 10-14 laipsnių šilumos. Dieną sulauksime tikros vasariškos šilumos. Daug kur temperatūra pašoks iki 25-29, o Dzūkijoje, Aukštaitijoje oras vietomis įkais iki 30 laipsnių karščio.
Kitos savaitės pirmosiomis dienomis papūs šiaurinių krypčių vėjas ir atkeliaus gaivesni, vėsesni orai.

udiena.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas