Rajono politikai rinkosi į Tarybos posėdį

Ketvirtadienio rytą prasidėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis, kurio pradžioje Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas paviešino socialdemokratų frakcijos siūlymą įtraukti į darbotvarkę papildomą 24 klausimą, susijusį su biudžetinių įstaigų aprašo pakeitimu. Posėdyje iš 25 Tarybos narių nedalyvavo opozicijos narė Daiva Pečionė.

Patvirtinus darbotvarkę, meras pasveikino Tarybos narį Robertą Miliauską, šį mėnesį sulaukusį 65-erių metų sukakties. Tarybos narys savo kalboje prisiminė, kad Utenoje gyvena ir dirba nuo 1986 metų, buvo ir anuometiniu deputatu, tačiau, kaip jis tvirtino, senstant vėl panoręs tapti politiku, todėl šiandien ir dalyvaujantis kartu su kitais 24 politikais priimant svarbius rajono klausimus.

Kaip jau tapo įprasta, pirmu klausimu buvo svarstytas šių metų biudžeto pakeitimas. Tarybos nariui Pauliui Čyvui pasiūlius balsuoti už kiekvieną papunktį atskirai, toks sprendimas buvo priimtas, o keli Tarybos nariai pasišalino iš posėdžių salės dėl viešųjų ir privačių interesų konflikto. Už sprendimo priėmimą balsavo tuo metu posėdyje dalyvavęs 21 Tarybos narys.
Antru klausimu buvo patikslintas Utenos rajono savivaldybės biudžetas su padidintomis pajamomis – 235,9 tūkst. Eur. Už šį sprendimą visi balsavo vienbalsiai.
Posėdžio metu kai kurioms rajono įmonėms suteiktos lengvatos žemės nuomos mokesčiui. 

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Ridiko nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas