Rajono politikai „nuskriaudė“ Utenos ligoninės vadovą, o merui pelės nugraužė laidą

Ketvirtadienį per pietus pasibaigęs Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis pažėrė netikėtumų – anksčiau skelbtoje darbotvarkėje buvo minimas ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (poliklinikos) vadovo Edvino Ašoklio prašymas dėl darbo užmokesčio pastoviosios dalies dydžio didinimo karantino metu. Kilus skandalui viešojoje erdvėje, jis prašymą atsiėmė, tačiau Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, sulaukęs respublikinių televizijų bei kitų žiniasklaidos priemonių dėmesio, nė nemanė sekti savo kolegos pėdomis.

Jo prašymas skirti 8 018 Eur dydžio mėnesinio darbo užmokesčio pastoviąją dalį Tarybos posėdyje, kuri yra šios įstaigos steigėja, buvo atmestas. Už šį sprendimo projektą balsavo tik šeši rajono politikai.

Kitas įdomus reiškinys buvo tas, kad posėdyje dalyvavo šiuo metu Saudo Arabijos karalystėje esantis Utenos „Juventus“ vyr. treneris ir Tarybos narys Žydrūnas Urbonas. Jo vadovaujama keturių krepšininkų komanda jau ateinantį penktadienį ir visą savaitgalį ruošiasi kautis pasauliniame 3×3 turnyre.

Posėdis ir šį kartą vyko nuotoliniu būdu, todėl buvo įvairių trikdžių balsuojant bei pasisakant. Posėdžiui pirmininkavęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas nepamiršo pasveikinti dviejų rajono politikų: valstiečio Vytauto Kazelos ir jauniausios politikės šalyje konservatorių partijai atstovaujančios Eglės Zarankaitės su įvairiomis amžiaus sukaktimis. Gruodžio 22 dieną E. Zarankaitei sukaks 20 metų, o poetui V. Kazelai prieš kelias dienas sukako 65-eri.

Posėdyje kaip visada netrūko ir šmaikščių komentarų: kai tiesioginio Tarybos posėdžio metu merui dingo ryšys, jis pareiškė, kad kabinete pelės nugraužė laidą…

Plačiau apie šį posėdį ir nepatvirtintą Utenos ligoninės direktoriaus prezidentinę algą skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas