Prisiekė naujas Tarybos narys

Ketvirtadienį po mėnesio pertraukos prasidėjusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos 7-ajame posėdyje buvo nuspręsta svarstyti 37 klausimus ir kelias informacijas. Į posėdį atvyko visi rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai.

Šiame posėdyje priesaiką priėmė dar vienas Tarybos narys Liuonius Purvinis, kuris pakeitė mero patarėju liepos mėnesį dirbti išėjusį Tarybos narį liberalą Vidmantą Valinčių. Jo priesaiką priėmė VRK atstovė Jonė Valčiukienė. L. Purvinis prieš tai rajono politiku buvo keturias kadencijas ir po beveik penkių mėnesių pertraukos vėl penktą kartą tapo Tarybos nariu.

Po šios procedūros buvo svarstoma darbotvarkė, už kurią balsavo 24 Tarybos nariai. Po darbotvarkės patvirtinimo Tarybai pirmininkaujantis meras Alvydas Katinas sveikino Tarybos narę Robertą Macelienę Rumunijoje įvertintą aukščiausiu apdovanojimu – folkloro „Oskaru”. Ji pasižadėjo ir toliau savo darbais džiuginti ne tik uteniškius, bet Uteną garsinti visame pasaulyje. „Šį įvertinimą užsitarnavote ilgamečiu darbu”, – baigdamas kalbą pabrėžė meras. Vėliau su 40-ties metų jubiliejumi meras sveikino Tarybos narį Marijų Kaukėną, kuris per pertrauką visus kolegas pakvietė pasivaišinti uošvienės keptu pyragu.
Pradėjus svarstyti pirmą klausimą „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2018 metų konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio, biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinio ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo lėšų panaudojimo ataskaitos patvirtinimo” iš posėdžio išeiti dėl viešųjų ir privačių interesų nesuderinamumo atsistojo net 16 Tarybos narių. Todėl, vadovaujantis įstatymo numatyta tvarka, buvo nuspręsta visiems pasilikti, nes, pasak mero A. Katino, Taryba, likusi mažumoje, negali patvirtinti pirmo klausimo. Už šį sprendimą balsavo 14 Tarybos narių, susilaikė 11. Šį kartą balsuodamas prie valdančiųjų prisijungė opozicijos lyderis konservatorius Egidijus Puodžiukas.

Daugiau apie Tarybos posėdyje priimtus sprendimus skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena“ numeriuose.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas