Po pranešimo apie patikrinimą, įmonė deklaravo daugiau kaip 4 tūkstančius eurų

Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Utenos AVMI), išsiuntusi pranešimą apie planuojamą atlikti operatyvų patikrinimą, Utenoje registruota individuali įmonė papildomai deklaravo daugiau nei 4 tūkst. eurų, į biudžetą mokėtino Pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Mokesčių inspekcijos specialistai, atlikdami deklaracijų analizę, pastebėjo, kad Utenoje registruotos individualios įmonės, užsiimančios langų montavimo darbais bei grūdinto stiklo projektavimo, pardavimo ir montavimo darbais, pelno mokesčio ir PVM deklaracijose yra duomenų neatitikimų, todėl Utenos AVMI specialistams buvo pavesta atlikti operatyvų patikrinimą.
„Įmonė, gavusi informacinį pranešimą apie numatomą atlikti operatyvų patikrinimą, pateikė patikslintas 2013 metų PVM deklaracijas ir papildomai deklaravo daugiau nei 96 tūkst. litų (beveik 28 tūkst. eurų) pardavimų, daugiau nei 3 tūkst. litų (beveik 1 tūkst. eurų) atskaitomo pirkimo ir importo PVM ir daugiau nei 15 tūkst. litų (daugiau nei 4 tūkst. eurų) į biudžetą mokėtino PVM, – sakė Utenos AVMI Mokestinių prievolių skyriaus Utenos poskyrio vedėja Leokadija Kandižauskaitė. – Be to, įmonės savininkas nepateikė Utenos AVMI specialistams prašomų buhalterinės apskaitos registrų, pirminių dokumentų. Dėl Mokesčių administratoriaus nurodymo nevykdymo įmonės savininkui surašytas Administracinio teisės pažeidimo protokolas ir paskirta bauda.”

Utenos AVMI inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas