Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų

Gegužės 25 dieną, pirmadienį, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas ir Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama bendradarbiauti visuomenės informavimo ir ugdymo srityje bei kelti visuomenės pasitikėjimą policija.

„Ugdant policijos bendruomenės ir visuomenės kultūrinį išprusimą mes ugdome visuomenės nario vertybes ir sąmoningumą. Galime pasidžiaugti, kad ir nesant bendradarbiavimo sutarties draugiškas bendravimas su Utenos kultūros centro direktoriumi Eriku Druskinu ir kolektyvu vyksta jau kelis metus. Utenos kultūros centras padeda organizuoti Policijos ir visuomenės šventes, o policijos pareigūnai dalyvauja Utenos kultūros centro renginiuose, užtikrina viešąją tvarką masinių renginių metu,” – kalbėjo Vytautas Vaiškūnas.

E. Druskinas akcentavo, kad kultūra – tai emocinės ir socialinės gerovės šaltinis, generuojantis valstybės pagrindą. Jis pabrėžė, kad Utena saugus miestas, net ir masinių renginių metu būna gana ramu. Direktorius taip pat pasidžiaugė bendryste su policija koronaviruso metu. Paskelbus karantiną Lietuvoje, Utenos kultūros centro automobilis su garso įranga važinėjo Utenos mieste ir kaimo apylinkėse informuodamas gyventojus apie būtinųjų sąlygų laikymąsi šiuo metu. Ši Utenos kultūros centro iniciatyva padėjo policijai laiku ir greitai informuoti visuomenę apie kylančias grėsmes paskelbtos pandemijos metu”.
Šalys sutarė bendradarbiauti organizuojant visuomeninius ir prevencinius renginius, mokymus bei šventes. Tikimasi, kad ši bendrystė atvers dar didesnes galimybes ugdyti policijos bendruomenės ir visuomenės kultūrinį išprusimą, vertybes ir sąmoningumą.

Utenos AVPK inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas