Neįprastas posėdis – neįprastoje vietoje

Penktadienį, balandžio 3 dieną, neįprastoje vietoje, Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“, vyko Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo svarstytas 21 klausimas. Posėdyje, kuriam pirmininkavo rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, nedalyvavo Daiva Pečionė, Sigitas Mecelica ir Robertas Miliauskas. Kaip pranešė pirmininkaujantysis, jie buvo iš anksto parašę prašymus ir išvardiję priežastis dėl savo neatvykimo.

Šiuo karantino laikotarpiu visi rajono politikai dėvėjo kaukes ir pirštines. Pranešėjai laukė už durų ir į salę įeidavo tik tuo metu, kai reikėdavo pristatyti sprendimų projektus.

Šį kartą, kitaip nei anksčiau, kuomet opozicija tvirtai pritardavo darbotvarkei, balsavimo metu kai kurie jos nariai balsavimo metu susilaikė: buvo surinkta tik 13 balsų iš 21. Frakcijos vardu kalbėjęs Rimantas Dijokas siūlė kai kurių klausimų visai nesvarstyti.
Šiame posėdyje nemažai darbo turėjo balsavimo komisijos pirmininkas Eugenijus Keraminas, nes balsavimas vyko keliant rankas.
Vos tik prasidėjus posėdžiui Vytautas Kazela pasiūlė visiems atsistojus paploti medikams ir kitiems su virusu kovojantiems žmonėms.
Pirmu ir antru klausimu buvo svarstomas klausimas dėl ilgalaikės ir trumpalaikės paskolų ėmimo. Kiek šį kartą savivaldybė bando pasiskolinti pinigų ir kokius svarstė kitus klausimus – skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena”.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas