Naujametinis savaitgalis: žūtis kelyje, vagystės, gaisras…

Praėjęs naujametinis savaitgalis Utenos apskrityje nebuvo ramus, o ypač pirmoji šių metų diena, paženklinta krauju. Skaudi avarija Zarasų rajone nusinešė vieno žmogaus gyvybę, dar du žmonės buvo sužeisti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad gruodžio 31 dieną, šeštadienį, išgertuvių metu buvo apvogtas vienas pobūvio dalyvis, iš kurio pažįstamas asmuo nugvelbė mobiliojo ryšio telefonus „Samsung“ ir padarė 500 eurų žalą.
Pirmosios šių metų dienos popietę policijos pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį netoli Dusetų. Informuota, kad Zarasų rajone, Padustėlio kaime, automobilis BMW nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Per eismo įvykį sužaloti du asmenys (keleivis ir vairuotojas) bei žuvo vienas asmuo, galimai, keleivis. Eismo įvykio aplinkybės tiriamos.
Tą pačią dieną ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į gaisrą Utenos rajone, Daržinių kaime. Buvo pranešta, kad pleška vienai individualiai įmonei priklausančios pjuvenos. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams buvo perkastos viename bunkeryje buvusios (apie 30 kubinių metrų) bei apdegusios pjuvenos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas