Kodėl verta važiuoti dirbti į Vokietiją?

Vokietijos darbo rinka ir užsieniečio darbo Vokietijoje privalumai. Daug žadančio darbo pasiūlymo gavimas yra viena iš populiariausių priežasčių, kodėl emigrantai renkasi Vokietiją kaip kitą kelionės tikslą. Galų gale, kas nenori uždirbti gero atlyginimo ir turėti sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą? Tačiau nesvarbu, ar ketinate paspartinti savo karjerą, ar tiesiog ieškote nuotykių ir patirties užsienyje, turite atitikti kelis reikalavimus, kad galėtumėte mėgautis visais privalumais, kuriuos suteikia darbas Vokietijoje.

Privalumai, kai jūsų darbas Vokietijoje

Atlyginimai Vokietijoje. Kalbant apie pajamas, dirbdami Vokietijoje greičiausiai uždirbsite daugiau nei Lietuvoje. 2021 m. šalies vidutinės grynosios pajamos maždaug 2 636 EUR per mėnesį, skamba taip lyg galėsite gyventi gana patogiai! Natūralu, kad kai kurios profesijos uždirba daugiau pinigų nei kitos, o ta pati profesija gali duoti didesnes pajamas kitoje šalies dalyje, todėl būtinai patikrinkite ir išsamią 2022–2023 m. atlyginimų analizę. Taip sužinosite, kurios pramonės šakos turi didžiausią potencialą jūsų įgūdžių rinkiniui.

Socialinė apsauga. Nors kai kurie iš jūsų gali nesilaikyti palyginti didelės mokesčių sumos Vokietijoje (apie 38 %), jūs iš tikrųjų kažką gaunate mainais. Kaip darbuotojas Vokietijoje įnešite apie 20 % savo atlyginimo į keturis pagrindinius socialinio draudimo fondus. Neliūdėkite, nes jūsų darbdavys prilygsta kitiems 20%!

Štai kur keliauja jūsų pinigai: Pensijų fondas: tai jūsų indėlis į ateitį – jūs! Kai jums sukanka 65 metai, turėsite galimybę išeiti į pensiją, kur uždirbsite iki 67% bruto atlyginimo, kurį turėjote iki išėjimo į pensiją. Nesijaudinkite, jei persikelsite į kitą šalį kaip emigrantas, vis tiek turėsite teisę į pensiją, kurią sukaupėte per Vokietijoje praleistus metus.

Sveikatos draudimas: kiekvienas darbuotojas Vokietijoje privalo turėti sveikatos draudimą! Daugeliu atvejų būsite įtrauktas į valstybinio sveikatos draudimo planą per savo darbdavį. Nedarbo draudimas: kai dirbate, mokate įmokas į nedarbo fondą. Šis fondas leidžia jums, jei praradote darbą, užsiregistruoti Vokietijos darbo biure, kad gautumėte procentą nuo paskutinio darbo užmokesčio. Kiek jūs gaunate ir kiek laiko priklauso nuo jūsų amžiaus ir kiek laiko dirbate. Jei esate emigrantai, turite teisę į tai gauti, jei į šį fondą įnešėte bent 12 mėnesių per pastaruosius 2 metus.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas