Išeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas

Pridėtinės vertės mokesčio didinimas šildymui – tai dar vienas pavyzdys, kaip šalies ekonominio augimo akivaizdoje dėl neūkiškumo ir nepagrįstai padidintų valdžios išlaidų vėl kenčia paprasti žmonės. Savo kadenciją baigianti Algirdo Butkevičiaus vyriausybė, nesugebėdama subalansuoti šalies biudžeto, visas problemas nusprendė spręsti paprastų, daugiabučiuose gyvenančių žmonių sąskaita. Vyriausybė surado būdą, kaip atgal į biudžetą surinkti keliais eurais padidintas minimalias algas, mokytojų atlyginimus, pensininkams neva padidintas pensijas. Davė po kelis eurus, o atgal į biudžetą paims po keliasdešimt.

Kodėl didėja valstybės išlaidos ir kodėl Lietuvai 2017 metais vėl reikės skolintis? Atsakymas labai paprastas, – neūkiškumas ir nesąžiningumas. Juk Lietuvoje – ne tik brangiausi visoje Europos Sąjungoje šaukštai ar socialiai remtiniems asmenims perkamos kruopos bei konservai. Net ir mažėjant Lietuvos gyventojų skaičiui kuriama vis daugiau etatų valstybės tarnyboje, kur jų ir taip nepasvertai daug. Einama paprasčiausiu ir primityviausi keliu. Visus savo bendrapartiečius socialdemokratai nori aprūpinti darbu ne skatindami verslo investicijas, bet iš valstybės biudžeto, didindami etatų skaičių valstybės tarnyboje.
Šildymo kainų šuolį mažiau pajus vilniečiai, kur atlyginimai gerokai didesni, palyginti su regionais, todėl mažųjų miestų gyventojams augančios šildymo kainos būtų didelė našta.

Edmundas Pupinis
Kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimo narius
Utenos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas

Politinė reklama bus apmokėta iš Edmundo Pupinio politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. 034

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas