Ignalinos kredito unijoje – ypatingas pasiūlymas taupyti pasirengusiems uteniškiams

Ignalinos kredito unija taupyti norintiems Utenos krašto gyventojams pateikė išskirtinį pasiūlymą. Unijai savo indėlius metų laikotarpiui patikėję uteniškiai galės džiaugtis 2 proc. metinėmis palūkanomis, o tai yra bent kelis kartus daugiau, nei šiuo metu siūlo didieji šalies bankai. Dar didesnės palūkanos bus mokamos už ilgesnio termino indėlius.

Ignalinos kredito unijos Utenos skyriaus vadovė Laima Malinauskienė sakė besitikinti, kad šiuo pasiūlymu pasinaudos daug taupių uteniškių.

„Tai tikrai išskirtinis pasiūlymas. Mūsų kredito unijoje terminuotąjį indėlį padėję žmonės, priklausomai nuo indėlio trukmės, gali uždirbti net iki 3 proc. metinių palūkanų. Kai bankuose jos siekia tik iki 0,3 proc. Terminuotąjį indėlį pirmiausia renkasi tie, kurie taupo kokiam nors didesniam pirkiniui – būstui, vaikų mokslams, tolimai kelionei“, – sakė L. Malinauskienė.

Anot jos, dažnai žmonės kaupia lėšas einamojoje unijos ar banko sąskaitoje. Tačiau tokiu atveju už sąskaitoje esančias lėšas jie negauna jokios grąžos. Todėl žmogui naudingiau kažkokią jau sukauptą pinigų sumą paversti terminuotuoju indėliu ir gauti palūkanų.

Galiausiai ne mažiau svarbu ir tai, kad visi fizinių asmenų Ignalinos kredito unijoje laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų dydžio yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Visiems, susidomėjusiems galimybe pasidėti terminuotąjį indėlį, reikia susisiekti su Ignalinos kredito unijos Utenos skyriumi tel. 8 607 91 191, el. paštu ignalina@kreda.lt arba tiesiog užsukti į unijos skyrių, įsikūrusį J. Basanavičiaus g. 49A.

Susitvarkyti visus su šia taupymo paslauga susijusius formalumus galima ir neapsilankius unijos skyriuose. Tai gali būti padaryta nuotoliniu būdu, interneto svetainėje www.ignalinoskreditounija.lt.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas