Degikliai

Degikliai, tai įrenginiai, puikiai pasitarnaujantys gyvenamųjų namų savininkams, tinkantys visuomeninės paskirties pastatams, ugdymo įstaigoms bei kitos paskirties statiniams. Įsigijus kokybišką degiklių įrangą sutaupysite daug laiko ir išvengsite papildomų rūpesčių susijusių su šildymu. Degikliai suteikia maksimalų komfortą, nes reikalauja minimalios priežiūros, yra lengvai valdomi per įdiegtas modernias automatizuotas valdymo sistemas, todėl juos naudoti paprasta ir saugu. Degikliai būna skirtingų tipų: skysto kuro, mazutiniai, dujiniai ir „Master“ degikliai. Kiekvienas iš išvardintų tipų turi tam tikrus naudojimo ypatumus, skiriasi savo techninėmis specifikacijomis ir savybėmis. Pravartu susipažinti su tinkamiausia degiklio rūšimi, prieš renkantis jį savo individualiam atvejui.

Mazutiniai degikliai dažnai komplektuojami su automatinėmis sistemomis, leidžiančiomis valdyti uždegimo, degimo bei kuro padavimo procesus, nustatyti optimaliausią katilo temperatūrą. Įsirengus mazutinius degiklius suteikiama galimybė sekti prietaisų parametrus. Tuo tarpu skysto kuro degikliai iš kitų degiklių rūšių išsiskiria tuo, kad katilu profilaktiškai rūpintis užtenka tik vieną kartą – prieš šildymo sezoną. Taip yra todėl, nes šie degikliai yra visiškai automatizuoti, puikiai veikia ir su atmosferiniu, ir su turbo kaminu, tinka senesnio tipo šildymo sistemoms. Dujiniai degikliai turi kitų pranašumų – jų veikimo principas visai kitoks, nei kitų rūšių degiklių. Dujiniai degikliai degina iš medienos išsiskiriančias dujas, o ne pačią medieną tiesiogiai, jie pagaminti iš ilgaamžio plieno. Šie degikliai reikalauja tik geros kokybės malkų ir atidesnės priežiūros.
Kad degiklio rūšies pasirinkimas netaptų galvos skausmu, pateikiame jums keletą rekomendacijų, ką gamintojai rekomenduoja įvertinti prieš pasirenkant degiklį. Pradedant nuo dažniausiai kylančio klausimo – kokios galios degiklį rinktis. Vienas svarbiausių kriterijų renkantis šią įrangą – galingumas, svarbus tam, kad veiksmingai apšildytų visą reikalingą plotą ir patalpas. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į maksimalią turimo katilo galią – ar ji sutampa su maksimalia degiklio galia. Būna atvejų, kai manoma, jog įmontavus galingesnį degiklį, nei galingas pats katilas, bus pasiektas didesnis našumas, tačiau tokia mąstysena yra klaidinga, taigi, labai tikėtina, jog toks derinys nepateisins vartotojo lūkesčių. Katilo pajėgumų taip padidinti nepavyks, todėl šilumos perteklius keliaus tiesiai į kaminą.
Dar vienas svarbus aspektas renkantis degiklį – jo techniniai parametrai. Būtina įvertinti oro srautą, bendrą įrenginio galią, minimalią galią, įtampą, degiklio slėgį ir naudojamo kuro rūšį ir sąnaudas. Reikia įvertinti ir tai, ar prie degiklio galima primontuoti standartinę ar papildomą įrangą, nes tai tiesiogiai įtakoja funkcionalumą.
Degikliai populiarėja dėl ne tik dėl patrauklių savo savybių, bet taip pat dėl plačių galimybių jų panaudojime. Teisingai pasirinkus rūšį ir modelį jis puikiai tiks viskam: visuomeninių, komercinių, pramoninių pastatų, ugdymo įstaigų ir gyvenamųjų namų šildymui. Mėgstantiems ir vertinantiems komfortą reikėtų rinktis modernius bei kokybiškus degiklius – tokiu atveju kamine nesikaupia dervos, degimas būna švarus, o būnant patalpoje yra šilta ir malonu.
Sunku išsirinkti degiklį? Susisiekite su kvalifikuotais specialistais telefonu +37060020091 arba El. Paštu sildykpigiau@gmail.com

https://sildykpigiau.lt/

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas