Daugailių seniūnijoje dirbti pradės nauja seniūnė

Iškart po šv. Velykų, balandžio 2 dieną, Daugailių seniūnijai pradės vadovauti nauja seniūnė Eitutė Mardosienė, kuri neseniai laimėjo konkursą į šias pareigas. Ji pakeičia buvusią ilgametę seniūnę Giedrę Eimutienę, dirbusią 20 metų.

Eitutė Mardosienė

Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Paulius Čyvas, naujoji Daugailių seniūnė E. Mardosienė konkursą laimėjo kovo mėnesį. Jame dalyvavo keturi pretendentai.

P. Čyvas šią savaitę su seniūne pasikalbėjo apie darbus, lūkesčius. „Viliuosi seniūnės savarankiškumo, didžiulės atsakomybės valant sniegą, greideriuojant ir žvyruojant kelius – jų priežiūra gyventojams labai aktuali, jie tam kelia aukštus reikalavimus. Savalaikė reakcija, darbų atlikimas, rangovų parinkimas, tinkami sprendimai – tai labai svarbūs kriterijai, kuriuos seniūnas turi žinoti prižadintas net ir naktį. Dėsime visas pastangas, kad visa tai būtų užtikrinta. Su būsima seniūne taip pat aptarėme ir kitas problemas, pavyzdžiui, konteinerių aikštelių būklę. Yra ir daugiau seniūnijos vietų, kurias galima dar labiau pagražinti, sutvarkyti. Šiemet artėja graži Daugailių miestelio šventė, todėl seniūnės ir seniūnaičių laukia nemažai iššūkių. Pasinaudodamas proga norėčiau padėkoti ir buvusiai seniūnei G. Eimutienei už ilgametį darbą, tikimės, kad ji pasidalins savo įžvalgomis, patirtimi ir naudingais patarimais“, – teigė P. Čyvas.

E. Mardosienei pradėti naujus darbus pagelbės Tauragnų seniūnijos seniūnas Alvydas Danauskas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nuotr. iš asmeninio E. Mardosienės albumo

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas