Darbą pradėjo naujoji Utenos rajono savivaldybės taryba

Prasidėjus antrajam naujosios rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdžiui, VRK narys Maksimas Reznikovas priėmė Kęstučio Udro priesaiką, kuris ir anksčiau dirbo Tarybos nariu.Jau rašėme laikraštyje „Utenos diena“, jog savo mandato atsisakė prisiekęs Tarybos narys konservatorius Rimantas Dijokas. Jis kol kas Tarybos posėdyje dalyvauja kaip eilinis stebėtojas, tačiau, „Utenos dienos“ žiniomis, balandžio 27 dieną turėtų tapti vicemeru. Įdomu, kad ir šiame posėdyje nepasirodė pirmuoju numeriu socdemų sąraše į Tarybą išrinktas, bet dar neprisiekęs buvęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Kol kas Taryboje yra 24 nariai.
Šiam posėdžiui vadovaujantis naujasis rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas pristatė darbotvarkę (20 klausimų), už kurią visi susirinkusieji dalyvavo vienbalsiai.

Pirmuoju klausimu buvo sprendžiama, kas važiuos į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą. Buvo pasiūlytos mero M. Kaukėno, Lino Bražionio ir Martyno Petkevičiaus kandidatūros. Joms ir buvo pritarta. Svarstant kitą klausimą Nerijus Stasiulionis buvo išrinktas į Utenos regiono plėtros tarybos kolegiją. Toliau Taryboje buvo svarstomi finansiniai rajono savivaldybės reikalai bei 2022 m. metinių finansinių ataskaitų rinkinio ir metiniai patvirtinimai. Patvirtintos Utenos turizmo informacijos centro, Utenos verslo informacijos centro, Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro, savivaldybės bendrovių Utenos autobusų parkas, Utenos butų ūkis, „Utenos komunalininkas“, bendrovių Utenos šilumos tinklai, „Utenos vandenys“ ir Utenos regiono atliekų tvarkymo centro veiklos ataskaitos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas