„AstraZeneca“ vakcina Utenoje paskiepyti policijos pareigūnai

Penktadienį „AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininkas Vytautas Vaiškūnas ir daugiau kaip 60 pareigūnų.

Kovo 23 dieną Vidaus reikalų ministerija išplatino kreipimąsi į šalies savivaldybes su prašymu skiepyti policijos pareigūnus prioriteto tvarka. Utenos rajono savivaldybė skubiai sureagavo ir pateikė pasiūlymą paskiepyti Utenos AVPK pareigūnus, tad kovo 26 dieną buvo paskiepyta daugiau nei šešios dešimtys Utenos miesto ir rajono policijos darbuotojų, taip pat ir kitų rajonų pareigūnai.

Pasiskiepijęs Utenos AVPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas išsakė savo nuomonę: „Man, kaip vadovui tenka atsakomybė už visos Utenos AVPK policijos bendruomenės sveikatos išsaugojimą, todėl tvirtai žinau, kad kol kas skiepas yra vienintelė galimybė apsaugoti darbuotojus ir taip suvaldyti pandemiją. Dėkoju visiems, kurie priėmė tvirtą sprendimą ir šiandieną pasiskiepijo, taip pat kviečiu ir kitus būti atsakingais. Esu dėkingas Utenos rajono savivaldybei, šis savalaikis sprendimas apsaugoti policijos pareigūnus, yra mūsų ilgamečio ir glaudaus bendradarbiavimo rezultatas. Dėkoju ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro medikėms, kurios šiandien su šypsena pasitiko ir paskiepijo mūsų darbuotojus“.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas