„AstraZeneca“ vakcina paskiepyti Visagino policijos pareigūnai

Pirmadienį „AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo ir vieni pirmųjų šalyje policijos pareigūnų – dešimt Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Visagino policijos komisariato pareigūnų. Nors dėl vakcinos „AstraZeneca“ kilo daug sumaišties, diskusijų ir nepasitikėjimo, pareigūnai neabejojo: jie buvo tvirtai nusprendę skiepytis šia vakcina ir ragina tą daryti kitus.

created by Polish

Pareigūnai kiekvieną dieną vykdydami tarnybą, vyksta į įvykius, o siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą kontroliuoja asmenų judėjimą tarp savivaldybių, todėl tiesiogiai kontaktuoja su žmonėms ir nuolat susiduria su padidinta užsikrėtimo rizika.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato viršininkas Gintaras Mažintas akcentavo, kad pasiskiepiję pareigūnai jausis saugūs, kadangi toliau galės ramiai vykdyti pareigą, žinodami, kad nesukels pavojaus sau, savo šeimai ir aplinkinių žmonių sveikatai ar gyvybei.

Visagino savivaldybėje policijos pareigūnai buvo skiepijami „AstraZeneca“ vakcina pagal LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu nustatytas skiepijimo prioritetines gyventojų grupes.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas dėkojo Visagino savivaldybei už priimtus atsakingus sprendimus, pagalbą ir bendruomeniškumą saugant pareigūnus ir visą bendruomenę.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas