Akustiniai baldai, padedantys sukurti jaukią ir komfortišką darbo aplinką

Šiuolaikiškas biuras neįsivaizduojamas be ergonominės darbo aplinkos, kurios viena svarbiausių dalių – gera garso izoliacija. Dėl šios priežasties yra svarbūs akustiniai baldai, kurie padeda slopinti garsą bei nutildyti nepageidaujamą triukšmą. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai apžvelgia pagrindinius akustinius sprendimus bei jų privalumus, padedančius užtikrinti įmonės darbuotojų komfortą: akustines sieneles, akustines paneles, akustines pertvaras ir telefonų būdeles.

Akustinės sienelės užtikrina gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų

Akustinės sienelės – tai garsą sugeriančios plokštės, suteikiančios gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų. Akustinės sienelės tvirtinamos prie stalo, taip suteikdamos privatumo ir sumažindamos aido efektą, tačiau tuo pačiu – galimybę matyti kolegas bei bendrauti su jais. Tiek atviruose, tiek uždaruose biuruose akustinės sienelės leidžia darbuotojams turėti savo erdvę, kurioje galima netrukdomai dirbti.
Didžiausias akustinių sienelių privalumas – užsklandų mobilumas, funkcionalumas, stabilumas bei ilgaamžiškumas. Be šių savybių, akustinės sienelės gali tapti stilingu patalpos akcentu: galima rinktis įvairių dydžių, spalvų, dizaino ir kt. sieneles. Prie akustinių sienelių taip pat nesudėtingai tvirtinami papildomi aksesuarai: pieštukinės, aplankų dėžutės ir pan.


Skirtingiems poreikiams – įvairių rūšių akustinės pertvaros

Akustinės pertvaros pagerina biuro akustiką, o skirtingos jų variacijos sukuria patrauklų erdvės dizainą. Pertvaros taip pat padeda užtikrinti komfortą darbo vietoje. Akustinės pertvaros leidžia keisti patalpos išplanavimą suskirstant ją į dalis ir panaudojant skirtingoms reikmėms: biurui, konferencijoms ir pan. Pertvaros naudojamos skambučių centruose, taip pat patalpose, kuriose vyrauja aukštas triukšmo lygis, darbo vietoms bei kitoms erdvėms izoliuoti.
Atsižvelgus į poreikius bei įmonės interjero stilių, galima rinktis skirtingų rūšių pertvaras: sulankstomas, sustumiamas, su ratukais ar kojelėmis bei kt. Mobilios, iš atskirų slankiojančių modulių susidedančios akustinės pertvaros yra lengvai transportuojamos.

Akustinės panelės padeda sumažinti triukšmą visoje biuro patalpoje

Akustinės panelės – funkcionalus sprendimas šiuolaikiško biuro erdvei. Garsą sugeriančios akustinės panelės padeda sukurti tylos ir ramybės oazę bei jaukią ir komfortišką darbo erdvę. Akustinės panelės – idealus sprendimas siekiant sumažinti triukšmą visoje biuro patalpoje. Akustinės plokštės absorbuoja ne tik tiesioginį garsą, tačiau taip pat sugeria garsus, sklindančius nuo kitų paviršių – sienų ar lubų.

Akustinės panelės yra ne tik inovatyvi priemonė siekiant sumažinti sklindantį triukšmą, tačiau taip pat ir estetiškai atrodantis sprendimas norint atnaujinti įvairių patalpų dizainą: nuo vadovų kabinetų, konferencijų salių, mažų biurų, iki valgyklų ir poilsio zonų. Skirtingos akustinių panelių formų ir spalvų variacijos leidžia nesudėtingai sukurti unikalias ir įdomias kompozicijas. Šios plokštės ne tik padengia sieną unikalia akustine danga, tačiau tuo pačiu suteikia interjerui jaukumo bei elegancijos.

Telefonų būdelės – telefoniniams pokalbiams ir ne tik

Telefonų būdelės – dar vienas praktiškas biuro sprendimas. Tai tylos ir ramybės erdvė, už kurios lieka įprastas biuro triukšmas. Vienas pagrindinių telefonų būdelės privalumų – galimybė netrukdomai pakalbėti telefonu su klientais ar asmeniniais reikalais, taip pat ypač patogu vykdyti vaizdo skambučius. Telefonų būdeles taip pat galima naudoti siekiant atsikvėpti ir norint trumpam ištrūkti iš biuro šurmulio.
Telefonų būdelės interjeras gali būti subtilus, minimalistinis, modernus ir stilingas, todėl tai taps idealia vieta vykdyti vaizdo pokalbį ar dalyvauti vaizdo konferencijoje.

Akustiniai baldai – praktiški, funkcionalūs ir patrauklaus dizaino sprendimai Jūsų įmonei. Jei savo biurui ar kitai patalpai ieškote modernių, šiuolaikiškų ir ergonomiškų akustinių baldų, susisiekite su mumis – NARBUTAS ekspertų komanda patars bei padės išsirinkti Jūsų poreikius įgyvendinančius sprendimus.

Individualių baldų gamyba Baldumada.lt

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas