Lietuvos jaunučių sporto žaidynių auksas – uteniškiui Augustui Januliui

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) praėjusį šeštadienį Utenos rajone surengė Lietuvos jaunučių sporto žaidynių plento dviračių grupines lenktynes. Jose dalyvavo 43 merginos ir 41 vaikinas.

48 km dviračių lenktynėse tarp merginų pirmą ir antrą vietas užėmė Panevėžio atstovės – atitinkamai Viktorija Šumskytė ir Akvilė Giedraitytė. Trečioje vietoje liko Justė Juškevičiūtė (Šilalės r.).
Į pirmąjį šešetą pateko Natalija Daraškevič (Vilnius), Gintarė Kiupelytė (Šilalės r.) ir Gabija Gustaitė (Panevėžys). Pirmajame dešimtuke – penkios Panevėžio dviratininkės.
68 km dviračių lenktynes tarp vaikinų laimėjo uteniškis Augustas Janulis. Antras finišavo Ernestas Daugėla (Klaipėda), o trečias – Aivaras Naujokaitis (Panevėžys).
Ketvirtą vietą užėmė Gytis Matusevičius (Vilkaviškio r.), penktą – Lukas Česaitis (Šilalės r.), o šeštą – Lukas Kalpokas (Kaunas).

Lietuvos dviračių sporto federacijos inf.