Kuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?
VerslasKuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?
2018 sausio 22, Pirmadienis 10:14

Kuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?

Kuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?

Ūkiškai galvojantys žmonės žino: turint karvę, geriausia turėti ir savo pievą, ir savo tvartą. Tas pats galioja ir telefono, interneto ar televizijos paslaugoms – turėti paslaugas kartu apsimoka labiau, nei perkant jas iš skirtingų tiekėjų. Tam ir buvo sukurtas „Telia One“ – praktiškas ir populiarus telekomunikacijų bendrovės „Telia“ sprendimas esamiems ir naujiems klientams visoje Lietuvoje.

„Svajonių komanda“
Nors dabar karvė kainuoja mažiau už brangiausią išmanųjį telefoną, gyvenime žmonėms vis labiau reikia ne riestaragės Margutės, o naujo „Samsung“, ne šienapjūtės dainų lankoj, o daug interneto ir televizijos, kurios programas galima bet kada atsisukti.

„Lietuva pasaulyje garsėja dviem dalykais – krepšiniu ir internetu. Jei apie krepšinį suprantame tiek, kiek ir likę 3 milijonai Lietuvos „trenerių“, tai ryšių ir televizijos rinkoje subūrėme tikrą „svajonių komandą“ – visą Lietuvą dengiantį greičiausią mobilųjį ryšį, šviesolaidinio interneto tinklą ir išmaniąją televiziją. Todėl žmonėms iš vienų rankų galime duoti daugiau paslaugų ir naudos nei bet kas kitas Lietuvoje“, – sakė „Telia“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Kas ta „Telia“?
„Telia" Lietuvoje yra ne tik didžiausia, bet ir tuo pačiu jauniausia telekomunikacijų bendrovė. Lygiai prieš metus Švedijos kapitalo įmonė buvo sukurta sujungus Lietuvos žmonėms gerai pažįstamas įmones – stabilią bei patikimą „Teo“ ir pirmąją šalies mobiliojo ryšio bendrovę „Omnitel“.

Anksčiau sukurtus jų prekių ženklus tokius kaip „Zebra“, „Gala“ ar „Extra“ žmonės atsimena ir vertina iki šiol. Tačiau dabar tai jau praeitis, nes „Telia“ žengia į naują amžių, jungdama ne tik technologijas, bet ir paslaugas. Taip gimė „Telia One“ – pasiūlymų rinkinys esamiems ir būsimiems klientams.

Kam to reikia, jei man ir taip gerai?
Racionalūs žmonės visada teisūs klausdami – o kokia man iš to nauda? Jei naudos nėra, tai kam keisti? Atsakymas patikrintas – jei duoda, imk. Ypač – kai pasiūlymas toks geras ir galioja tiek turintiems „Telia“ telefoną ar televiziją, tiek norintiems juos turėti.

Paprastas pavyzdys: namuose Jūs turite „Telia“ televiziją arba internetą, o mobilųjį ryšį skambučiams ir mobiliesiems duomenims telefone gaunate iš kito operatoriaus. Pasinaudoję „Telia One“ pasiūlymu ir pasirinkę Jums labiausiai patinkantį „Telia“ mobilųjį planą, Jūs nustebsite ne mažiau, nei Kalėdų naktį tvartelyje išgirdę kalbančią Margutę: Jūsų televizija rodys daugiau kanalų, Jūsų šviesolaidinis internetas bus tris kartus greitesnis, o pasirinktame mobiliojo ryšio plane bus tris kartus daugiau mobiliųjų duomenų. „Pala pala, sakysite, o tai kiek man tai papildomai kainuos?“ – paklausite. „Nieko“, – mūktels Margutė.

Ir ji tikrai bus teisi. „Telia One“ nėra papildomos paslaugos už daugiau pinigų, kaip galėtų pasirodyti nieko apie tai nežinančiam žmogui. „Telia One“ yra visų pirma galimybės žmonėms pasiimti tai, kas jiems ir taip priklauso iš „Telia“.

Ir tikriausiai geriausias to pavyzdys – padėka už lojalumą. Jei namuose turite „Telia“ internetą ar televiziją, o Jūsų telefone dega sparčiausio Lietuvoje operatoriaus – „Telia“ – ženklelis, ateikite į artimiausią „Telia“ saloną ir su „Telia One“ pasiimkite trigubas vertes už tiek pat.

Jei norite sužinoti, kas Jums priklauso su „Telia One“, paskambinkite nemokamu klientų telefonu 1817, apsilankykite internetiniame puslapyje www.telia.lt arba ateikite į artimiausią „Telia“ saloną. Tik nesakykite nieko Margutei, ji jaustųsi nesmagiai negalėdama Jums duoti tris kartus daugiau pieno, nei davė iki šiol.

„Telia“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Mokslams pasiruošta: tokių rinkinių norės visi!

  Internetas vos pūškuoja, kol kompiuteris užsikrauna, spėji ir arbatos užsikaisti, o skilusį telefoną baisu glausti prie ausies. Gal dar pakentėtum, bet metas grįžti į mokyklą – referatai, kontroliniai ir namų darbai nelauks. Tik be panikos: „Telia“ taškosi tokiais pasiūlymais, kokių jau seniai nebuvo!

 • Tai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi

  „Telia“ išmaniosios televizijos paslaugų kainodara tapo dar patrauklesnė ir lengvai prisitaiko prie skirtingų poreikių. Be to, ją žiūrėti galima net atokiame vienkiemyje, kurio nepasiekia jokie laidai, mat ji veikia per sparčiausią Lietuvoje mobilųjį „Telia“ 4G LTE tinklą. Taigi nuo šiol „Telia“ išmanioji televizija yra geriausias TV sprendimas, kur begyventumėte.

 • Spartus internetas nugalėjo krepšinį

  Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančios Lietuvos gyventojai labiau nei mūsų krepšininkų pasiekimais pasaulyje didžiuojasi sparčiu interneto ryšiu, dėl kurio dalis apklaustų lietuvių atsisakytų greitojo maisto, alkoholio, saldumynų ar net dušo. Tačiau geroji žinia yra ta, kad dėl kokybiško „Telia“ interneto atsisakyti nereikia nieko – ir tai yra visos Lietuvos pergalė.

 • Interneto parduotuvės augimo formulė

  Visi sėkmingi verslai turi šį tą bendro. Tai – drąsus sprendimas, išskirtinė idėja. Interneto prekyboje išskirtinumas yra tiesiog būtina sąlyga, tačiau ji yra tik viena iš augimo formulės sudedamųjų dalių.

 • „Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“

  Jau daugiau kaip 20 metų pavasaris Lietuvoje neateina be „Kino pavasario“ – didžiojo ekrano meno festivalio. Tačiau kokybiškas autorinis kinas dvi savaites bus rodomas ne tik 11 šalies miestų, bet ir „Telia“ televizijoje. Net septynias išskirtines šių metų „Kino pavasario“ juostas bus galima išsinuomoti ir pažiūrėti namuose jaukiai įsitaisius pirmoje eilėje prie savo televizoriaus. Dar neturite „Telia“ išmaniosios televizijos? Ne problema – ją galite net 30 dienų bandyti nemokamai.

 • Laidinis telefonas virsta šviesolaidiniu internetu

  Didžiausia šalies telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalyse savo tinkle pradėjo diegti įrangą, kuri žmonėms leis net ir variniais laidais naudotis šviesolaidinio interneto spartai prilygstančiu ryšiu. „Super VDSL“ vadinama technologija suteikia galimybę varinėmis linijomis pasiekti iki 250 Mb/s spartą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:119
Vakar apsilankė:17234
Šią savaitę apsilankė:48194
Šį mėnesį apsilankė:17354
Viso (nuo 2015-02-16):13091519
Šiuo metu naršo:
120
2020-04-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!